انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 507)
سه شنبه 5/3/1388 - 23:22 -0 تشکر 116426
سروش:آقای موسوی مگر مدعی خط امام نیستی!؟

کیهان 5/3/88

وسوسه شدن میرحسین موسوی از سوی ستاد انتخاباتی اش برای استفاده تبلیغاتی از برخی شبه روشنفکران بدسابقه، عملاً به ضرر وی تمام شده است.
    ماجرا از آن جا آغاز شد که سایت ضد انقلابی روز آن لاین - با طراحی و هماهنگی قبلی- خبرنگار سلطنت طلب خود (نوشابه-الف) را به مصاحبه با سروش گسیل داشت تا وی ضمن مقایسه جمهوری اسلامی و فقه و روحانیت با طالبان، اعلام کند از نامزدی کروبی که مرد عمل است و برخلاف موسوی نمی خواهد روشنفکری کند، حمایت می کند.
    برخی حامیان موسوی از سراحساس کمبود و برخی دیگر در پیوند با طراحان پروژه اصلی، از یک عنصر چپ و لائیک (محمود دولت آبادی از مسافرین کنفرانس برلین و برخی سمینارهای ضدانقلابی مشابه در خارج کشور) دعوت کردند تا در همایش برج میلاد، به نفع موسوی سخنرانی کند. بانی دعوت احمد مسجدجامعی وزیر ارشاد جانشین مهاجرانی در دولت اصلاحات بود.
    دولت آبادی در آن مراسم ضمن منفی بافی هایی، به انقلاب فرهنگی (فرمان حضرت امام برای پاکسازی دانشگاه از عناصر سلطنت طلب و ضدانقلاب که دانشگاه را تبدیل به اتاق جنگ و خانه تیمی کرده بودند) حمله کرد و سروش را نیز به خاطر حضور در شورای انقلاب فرهنگی به باد ناسزا گرفت و از شناعت و سخافت وی سخن گفت.
    سروش در این میان ضمن فحاشی متقابل علیه دولت آبادی، توپ را به میدان موسوی انداخت اما موسوی به جای توضیح مستدل و دفاع از حرکت ضروری انقلاب فرهنگی، به تبرئه خود پرداخت و گفت «من در آن هنگام نخست وزیر بودم و نقشی در انقلاب فرهنگی نداشتم»! در این میان سروش دیروز در صفحه اول روزنامه اعتمادملی به موسوی به خاطر کتمان حقایق حمله کرد و نوشت: آقای موسوی شما که همه افتخارتان پیروی از امام است، چرا؟ شما که خود منصوب امام بودید و بر صدر جلسات می نشستید چرا خبر درست و دقیقی نمی دهید؟ صورت مذاکرات شورای انقلاب فرهنگی چیز دیگری می گوید «موسوی تنها کسی بود که از ضرورت انقلاب فرهنگی از طریق حضور توده ها در دانشگاه سخن گفت».

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

سه شنبه 5/3/1388 - 23:25 - 0 تشکر 116427

سروش می افزاید: « از شما انتظار بود گفتار و کردار زشت ]دولت آبادی[ را نکوهش و سرزنش کنید و دوم اینکه شجاعانه از اقدام امامی که افتخار پیروی او را دارید و نیز از نقش خود در انقلاب فرهنگی و ستاد آن بی شرمندگی دفاع کنید... طفره رفتن و سر زیر برف کردن و جواب چند پهلو و سر بالادادن و کتمان حقیقت نمودن و در قبال دروغگویان سکوت پیشه کردن، شیوه صادقان و کریمان نیست».
گفتنی است در پی بالاگرفتن هرزه گویی و هتاکی متقابل میان سروش و دولت آبادی، موسوی لاری عضو مجمع روحانیون ستاد موسوی ادعا کرد دعوای آن دو، دعوا در حاشیه اصلاح طلبان است و به متن ربطی ندارد. اما همین دیروز روزنامه «کلمه سبز» (روزنامه انتخاباتی ستاد موسوی) مجدداً دو صفحه کامل از صفحات خود را به دولت آبادی اختصاص داد تا به ادامه سیاه نمایی ها بپردازد!
منفی جلوه دادن نقاط قوت عملکرد انقلاب در دوران حضور مبارک حضرت امام خمینی و سپس واداشتن مدعیان شرمگین خط امام به سلب مسئولیت از خود، شیوه رندانه و فریبکارانه ای است که افراطیون با نفوذ همزمان در ستاد موسوی و کروبی پیش گرفته اند تا در پوشش فعالیت های تبلیغاتی و انتخاباتی، اصل عملکرد انقلاب را مورد هجمه قرار دهند و البته آقای موسوی و کروبی ... فعلاً سرشان شلوغ است و به خیال خود مشغول جمع آوری رای هستند!

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی