انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 350)
سه شنبه 5/3/1388 - 23:10 -0 تشکر 116422
هاشمی ثمره:دشمنان نظام و انقلاب برای استمرار نیافتن گفتمان عدالت بسیج شده اند

سیدمجتبی هاشمی ثمره گفت: تمام دشمنان انقلاب و نظام دست بر دست هم داده اند تا جریان عدالت خواهی استمرار پیدا نکند.
    به گزارش فارس، رئیس ستاد هماهنگی حمایت های مردمی احمدی نژاد در دومین نشست این ستاد با اشاره به اینکه در برهه ای از زمان دشمنان اعلام می کردند که می خواهند به کشور ما حمله کنند، تصریح کرد: دشمنان حتی ساعت و روز حمله خود را اعلام می کردند و آنقدر بعد تبلیغیشان زیاد بود که بر روی برخی از افراد در داخل کشور نیز این مسئله تاثیر گذاشت و یکی از این آقایان در یک برنامه خبری ظاهر شد و گفت که آمریکا به ایران حمله خواهد کرد.
    وی افزود: دکتر احمدی نژاد در پاسخ به این یاوه گویی های دشمنان گفت که اینها آنقدر درگیر خودشان هستند که حتی فکر حمله را هم نمی کنند. وی خاطرنشان کرد: دکتر احمدی نژاد در آن زمان با شجاعت ایستاد و اعلام کرد که ایران امروز یک ابرقدرت است و این در حالی بود که دشمنان می خواستند اراده ملت را بشکنند و به ملت های دیگر بگویند که هرچه ما می گوئیم و ما می خواهیم باید همان شود که ایستادگی ملت ایران این نکته را ثابت کرد که آنها به صورت ذاتی هیچ چیز نیستند.
    وی افزود: ما باید در جهان نماد بت شکنی باشیم و سوال ما این است که مگر می شود شخص موحد بت در جهان ببیند و آن را نشکند و ما در دولت نهم به طور وسیع بت صهیونیست را در جهان شکستیم.
    هاشمی ثمره خاطرنشان کرد: امام(ره) و مقام معظم رهبری نیز بت شکن بودند و این در حالی است که تمام گرفتاری های امروز جهان از بت پرستی است.
    رئیس ستاد هماهنگی حمایت های مردمی دکتر احمدی نژاد تصریح کرد: دشمنان با وجود این معلوم است که دوست ندارند این گفتمان استمرار پیدا کند و رهبر فرزانه انقلاب نیز از این انتخابات به عنوان جنگ احزاب نام بردند و این در حالی است که تمام دشمنان انقلاب و دشمنان نظام دست بر دست هم داده اند تا این جریان عدالت خواهی استمرار پیدا نکند.
    وی اضافه کرد: وظیفه ما امروز دعوت گسترده مردم برای حضور در انتخابات است و در این جهاد مقدس همه ما سرباز هستیم و باید چهار اصل تبیین گفتمان انقلاب، دعوت به مشارکت مردم، توضیح خدمات و فعالیت های گفتمان عدالت و رفع شبهات را برای تبلیغاتمان درنظر داشته باشیم.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی