انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 336)
سه شنبه 5/3/1388 - 23:6 -0 تشکر 116420
زلزله (گفت و شنود)

روزنامه کیهان 2/3/88

زلزله (گفت و شنود)


گفت: روزنامه اسرائیلی «جروزالم پست» نوشته است بررسی های انجام شده نشان می دهد که احمدی نژاد در انتخابات آینده پیروز می شود و این یک خطر بزرگ است!
    گفتم: برخی از نامزدهای ریاست جمهوری آینده نیز می گویند تداوم ریاست جمهوری احمدی نژاد یک خطر بزرگ است و ادعا می کنند که برای نجات کشور از این خطر!! کاندیدا شده اند!
    گفت: همین روزنامه صهیونیستی از این که رقبای احمدی نژاد سیاست های خارجی او و مخصوصا سیاست های دولت نهم علیه اسرائیل را مورد حمله قرار داده اند ابراز خوشحالی کرده است.
    گفتم: در عوض سیدحسن نصرالله و اسماعیل هنیه از مواضع انقلابی دولت نهم علیه اسرائیل عمیقاً تقدیر و تشکر کرده اند و مردم فلسطین و لبنان و همه ملت های مسلمان به مواضع ایران افتخار می کنند.
    گفت: چشم بعضی از نامزدهای گروه های سیاسی روشن!! یعنی از اشتراک مواضع خود با صهیونیست های وحشی خبر ندارند؟! و نمی دانند مواضع دولت نهم چه آتشی به جان دشمنان اسلام و انقلاب و زورگویان وحشی و غارتگر انداخته است؟!
    گفتم: چه عرض کنم؟! از شخصی پرسیدند متوجه شدی که زلزله اومد؟ جواب داد؛ نه! من روم اونور بود!

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

سه شنبه 5/3/1388 - 23:38 - 0 تشکر 116435

چک


گفت: یکی از نامزدهای ریاست جمهوری در برنامه تلویزیونی خود به جای اینکه برنامه کاری خودش را اعلام کند فقط از دولت نهم انتقاد کرد.
گفتم: کاش انتقاد می کرد، فقط سیاه نمایی کرد.
گفت: حالابرنامه خودش چیه؟
گفتم: چه عرض کنم؟!
گفت: بالاخره وقتی میگه این کار بده، اون کار بده، اون کار غلطه، این برنامه فایده ای نداره! اون اقدام درست نبوده و... یک کلمه هم باید بگه که حالابرنامه خودش چیه؟!
گفتم: شاید خواسته که «ریا» نشه! شخصی یک چک دویست میلیون تومنی برای کمک به یک مرکز خیریه کشیده بود. وقتی مدیر خیریه رفت چک رو نقد کنه، دید امضاء نداره، به صاحب چک مراجعه کرد و طرف گفت؛ عمراً اگر امضاء کنم! پرسید آخه چرا؟ و کسی که چک کشیده بود گفت؛ نمی خوام امضای من پای چک باشه! می ترسم «ریا» بشه!!

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی