انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 587)
سه شنبه 5/3/1388 - 11:31 -0 تشکر 116147
دانشگاه آزاد اهواز از سخنرانی طرفداران احمدی نژاد جلوگیری می‌كند

 به گزارش پایگاه تحلیلی خبررسانی اصول گرا

شنبه ، 2 خرداد 1388 ، 14:22

در حالی كه دانشگاه آزاد اهواز از سخنرانی طرفداران احمدی نژاد جلوگیری می‌كند، محسن میردامادی، دبیركل حزب مشاركت به دعوت این دانشگاه هم اكنون در حال سخنرانی است.
به گزارش شبكه خبر دانشجو، این مراسم با مخالفت شدید تشكل‌های مذهبی این دانشگاه مواجه شده؛ به گونه‌ای كه این تشکل ها قصد داشتند جلوی برگزاری این برنامه را بگیرند.
در این بین شنیده‌ها حاكی از آن است كه جمعی از طرفداران حزب مشاركت از ستاد میرحسین موسوی با چندین اتوبوس كه اكثر آنها هم غیر دانشجو بودند، به این دانشگاه منتقل شدند تا به درگیری و مظلوم نمایی در مقابل نیروهای مذهبی بپردازند.
بر پایه این گزارش، تشكل‌های مذهبی نیز پس از مطلع شدن از این حربه، برای حفظ حرمت محیط دانشگاه و جلوگیری از تنش و درگیری، اعضای خود را از این برنامه خارج كردند.
لازم به ذكر است، عبدالله مومنی، عضو تندرو ادوار تحكیم وحدت، ظهر امروز به دعوت ستاد انتخاباتی كروبی در دانشگاه آزاد اهواز سخنرانی کرد.
این سخنرانی ها اكثراً از یك جناح خاص صورت می‌پذیرد و دانشگاه آزاد اهواز از سخنرانی افرادی كه از سوی بسیج دانشجویی و سایر تشكل‌های مذهبی دعوت می شوند، جلوگیری می کند.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

سه شنبه 5/3/1388 - 14:16 - 0 تشکر 116259

اقای رسایی (حامی دولت ) قرار بود در دانشگاه آزاد خمینی شهر حضور پیدا كند بعدا اعلام شد كه لغو شده است!

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی