انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 287)
دوشنبه 4/3/1388 - 21:58 -0 تشکر 116040
راز محبوبیت احمدی‌نژاد به نقل از روزنامه امریکایی واشنگتن‌پست

راز محبوبیت احمدی‌نژاد به نقل از روزنامه امریکایی واشنگتن‌پست

جمعیت بسیاری برای دیدن احمدی‌نژاد در زیر آفتاب گرم و سوزان منتظر ورود وی بودند. جمعیت زیادی با تشویق و ابراز محبت نسبت به ورود احمدی‌نژاد خوشحالی می كردند. مردم زیادی با مشت های گره كرده با سر دادن شعارهایی در حمایت از احمدی‌نژاد از حضور وی ابراز خوشحالی می كردند جمعیت استقبال كننده از احمدی‌نژاد به قدری زیاد بود كه محافظان وی با سختی فراوانی می توانستند جلوی ابراز احساسات مردم را نسبت به او را بگیرند. در این میان یكی بلند فریاد كشید كه "مقاوت و استقامت احمدی‌نژاد در مقابل قدرت های جهانی باعث شده كه ما نسبت به كشورمان احساس غرور و سر بلندی كنیم، دیگركاندیداها از صداقت احمدی‌نژاد در وحشت هستند."

روزنامه واشنگتن پست نوشت: علت اینكه احمدی‌نژاد این‌همه مورد حمایت و محبت مردم است را باید در دفاع وی از حق هسته ای ایران و اینكه او می خواهد ایران را به یكی از قدرتمند ترین ملت های جهان تبدیل كند، یافت.

اینكه احمدی‌نژاد درخصوص هولوكاست تشکیک می‌کند و خواهان محو اسرائیل است نیز یكی از علت‌های عمده دیگری است كه باعث می شود مردم وی را یك‌بار دیگر بعنوان رئیس‌جمهورخود انتخاب كنند، احمدی‌نژاد بار ها نشان داده است كه از غرب حمایت نخواهد كرد.

به نوشته این روزنامه امریكایی، احمدی‌نژاد بعد از اینكه پست ریاست جمهوری را به عهده گرفت، خطاب به آژانس انرژی اتمی اعلام كرد: "‌یا پلمب تأسیسات هسته ای ایران را جمع كنید یا خودمان آنها را می شكنیم و برایتان پست می كنیم." این جمله به شدت مورد حمایت مردم واقع شد. احمدی‌نژاد حقوق و دستمزد ها را افزایش داد و به‌خصوص با حمایت از مردم فقیر روستایی توجه آنها را به خود جلب كرد.

واشنگتن پست در ادامه نوشت: احمدی‌نژاد در سمنان خطاب به مردم گفت "من شنیده ام كه شما خواهان كاهش بهای كرایه خانه هستید، من به شما قول می دهم كه پروژه های خانه سازی را با سرعت بیشتری پیگیری كنیم." وی همچنین گفت همكارانش 28 پروژه جدید را برای كاهش بیكاری در دست كار دارند. و تا به حال 16 مجتمع ورزشی در این شهر ساخته شده است كه هشت‌تای آنها مخصوص بانوان بوده است.

منبع:رجا نیوز

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی