انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 414)
دوشنبه 4/3/1388 - 0:59 -0 تشکر 115807
مهندس موسوی با 40 سال سابقه درخشان

موسوی بیش از 40 سال سابقه فعالیت درخشان در عرصه‌های مختلف دارد
تبریز - خبرگزاری مهر: عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با برشمردن ویژگی‌های شخصیتی، کاری، فنی و سابقه‌ای مهندس موسوی اظهار داشت: او بیش از 40 سال سابقه حضور و فعالیت درخشان در عرصه‌های مختلف را دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر از تبریز، اسماعیل جبارزاده افزود: موسوی زندان دیده، شکنجه کشیده، به دلیل توانایی‌هایش وزیر خارجه شده، فعال سیاسی بود و در زمان حساس جنگ در کسوت نخست وزیر به دفاع از کشور پرداخته است.

وی تصریح کرد: با صراحت و افتخار اعلام می‌کنیم که موسوی یک آذربایجانی است و با توجه به سوابق ایشان و توانمندی‌های مردم آذربایجان در انجام اقدامات بزرگ، مطمئن هستیم او این مسئولیت را به خوبی به انجام خواهد رساند.

جبارزاده با انتقاد شدید از سیاست خارجی دولت نهم گفت: در سایه برخی سیاست های نادرست، امروز تنها کشورهای ورشکسته کمونیستی دوستان ایران شده اند.

وی یادآور شد: تا چهار سال پیش نمایندگان سایر کشورها ساعت‌ها در صف صحبت و دیدار با هیئت‌های ایرانی می‌ماندند و این مایه افتخار ما بود، اما امروز دوستان ایران در سطح دنیا را دولت‌های کمونیستی ورشکسته تشکیل می‌دهند.

وی یادآور شد: در سایه سیاست های تنش زدایی آقای خاتمی وجهه خوب و قابل قبول از ایران در میان سایر کشورهای دنیا به دست آمد و بر محبوبیت جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی افزوده شد.

جبارزاده ادامه داد: متاسفانه امروز فرصت‌های زیادی از بین رفته و در زمینه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی و سیاسی فرصت سوزی شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از سیاستهای اقتصادی دولت نهم نیز انتقاد کرد و افزود: ‌سهام عدالت یکی از سئوالات بی‌پاسخ دولت است چراکه معلوم نیست سود سهام عدالت از کجا در حال پرداخت شدن است.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سهام عدالت را توهین به شعور و شخصیت مردم عنوان کرد و یادآور شد: کدام شرکت و اداره دولتی سوددهی دارد که سودش به عدالت بین مردم توزیع می‌شود؟

وی اظهار داشت: بر اساس باور‌های دینی و تفکراتی که از کودکی به ما آموخته‌اند، ما دروغ را بد و گناه و مایه ایجاد بزرگ‌ترین آفات بشری می‌دانیم پس نباید از کسانی که به راحتی هرگونه حرف غیر واقع را تحویل مردم می‌دهند حمایت کنیم.

جبارزاده در ادامه گفت: مگر ما انقلاب کردیم که یک فرد بیت‌المال را با نظر شخصی و در روندی تبلیغاتی مصرف کند، ما با عشق همان مولا علی انقلاب کردیم که ذره‌ای اجحاف را در مصرف بیت‌المال حتی به نفع برادر نابینایش روا نمی‌بیند.

وی در ادامه سخنانش با برشمردن ویژگی‌های شخصیتی، کاری، فنی و سابقه‌ای مهندس موسوی اظهار داشت: او بیش از 40 سال سابقه حضور و فعالیت درخشان در عرصه‌های مختلف را دارد. زندان دیده، شکنجه کشیده، به دلیل توانایی‌هایش وزیر خارجه شده، فعال سیاسی بود و در زمان حساس جنگ در کسوت نخست وزیر به دفاع از کشور پرداخته است.

وی گفت: با صراحت و افتخار اعلام می‌کنیم که موسوی یک آذربایجانی است و با توجه به سوابق ایشان و توانمندی‌های مردم آذربایجان در انجام اقدامات بزرگ، مطمئن هستیم او این مسئولیت را به خوبی به انجام خواهد رساند.

منبع:مهر

در كشور عشق هيچ كس رهبر نيست ، هيچ شاهي به گدا سرور نيست

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی