انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 320)
يکشنبه 3/3/1388 - 19:16 -0 تشکر 115694
در پی انتشار خبر توهین نماینده احمدی نژاد به باقر خان مردم آذربایجان پاسخ این توهین ها را 22 خرداد .

قلم -  انتشار خبر توهین نماینده احمدی نژاد در مناظره دانشگاه سهند ، به باقرخان که وی را فردی قمار باز معرفی کرده بود شخصیت های سیاسی و اجتماعی را به واکنش واداشت.

به گزارش قلم نیوز، دکتر کلانتری ورزیر پیشین کشاورزی در این مورد گفت: دانشجویان حاضر در جلسه مناظره باید با استدلال ، منطق و سند و مدرک پاسخ ایشان را می دادند.
وی ادامه داد: وقتی معاون رئیس جمهور دولتی برنامه 5 ساله که به امضای رهبری نیز رسیده را خائن می داند امروز باقر خان را هم اینگونه معرفی خواهد کرد.
کلانتری پیش بینی کرد مردم آذربایجان و کل ایران پاسخ این توهین را 22 خرداد به احمدی نژاد و اطرافیان او خواهند داد.
در همین حال مهندس عبدعلیزاده نیز ضمن ابراز اینکه تاریخ زنده است و کسی حق ندارد به شخصیت های بزرگ تاریخی آن هم بدون مدرک توهین کند افزود: تبعات این چنین گفته هایی زیاد است چرا که مشروطه بنام این بزرگوار زنده مانده است .

حکیمی پور نیز با اعلام این مطلب که باید در ایرانی بودن توهین کنندگان به مفاخر ملی شک کرد افزود: قلب مردم سراسر ایران از این گفته بدرد می آید.
شهربانو امانی- نماینده دور ششم مجلس شورای اسلامی- نیز با ابراز این نکته که این توهین ها از دولت نهم و طرفدارانش بعید نیست اضافه کرد: آذربایجانی ها غریبانه و بی چشم داشت برای حفظ کیان کشورشان همیشه مبارزه کرده اند و به نظر من امروز آذری ها با چشمانی باز در مبارزه انتخاباتی جواب این توهین را پای صندوق های رای خواهند داد.
تقی زاده- رییس سابق میراث فرهنگی و گردشگری آذر بایجان شرقی- نیز با ابراز تاسف شدید و اظهار این مطلب که هر کس باقر خان را نشناسد و در حقیقت بخشی از تاریخ و فرهنگ ایران را نمی شناسد افزود: باقر خان برای آزادی مجاهدت های زیادی از خود نشان داد و این که امروز کسی این نوع سخنان را بر زبان جاری کند واقعا تعجب آور است .
کهنمویی عضو شورای مرکزی حزب مشارکت نیز ضمن محکوم کردن این نوع اظهارات گفت: این گونه تخریب ها لطمه به تاریخ نهضت های تاریخی ایران می زند.

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی