انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 713)
شنبه 2/3/1388 - 5:1 -0 تشکر 115142
چرا رای بدهیم؟ پاسخ به شبهات تحریمی ها

در این تاپیک مهم قصد داریم در مورد کلیت شرکت در انتخابات صحبت کنیم. برنده این انتخابات هر کس از چهار نفر نامزدهای تایید صلاحیت شده (آقایان احمدی نژاد، رضایی، کروبی و موسوی) باشد به عنوان رییس جمهور ایران مورد احترام و تایید همه خواهد بود اما بحث مهم ما در اینجا شرکت حداکثری مردم در انتخابات است چرا که بالاتر رفتن آمار شرکت کنندگان به تحکیم هر چه بیشتر پایه های نظام و ارائه چهره مردمی از سیستم حکومتی کشور خواهد انجامید که در این صورت برنده اصلی همه ملت ایران خواهد بود.

 

در اینجا قصد نداریم لزوما به کلیشه هایی که همیشه شنیده شده و این بار نیز از رسانه ها شنیده خواهد شد بپردازیم (گو اینکه خیلی از این کلیشه ها همچنان به خوبی کار میکنند و برای تهییج مردم برای شرکت در انتخابات موثر هستند). منظور اصلی این تاپیک بررسی شبهات افرادی است که همیشه مطالب کلیشه ای برای شرکت در انتخابات را شنیده اند اما همچنان گوششان بدهکار نیست و نمیخواهند در انتخابات شرکت کنند.

شما هم میتوانید با طرح این شبهه ها یا پاسخ به آنها کمک کنید تا تاپیک پربارتری داشته باشیم.

 

آیا شما یکی از کسانی هستید که تمایلی به رای دادن ندارد؟ دلایلتان را در اینجا بنویسید. ما با شما گفتگو میکنیم وامید زیادی داریم که شما تصمیمتان را عوض کنید و روز 22 خرداد همراه با آحاد مردم رای بدهید.

 

آیا کسی از دوستان یا نزدیکان خود میشناسید که به هر دلیل نخواهد در انتخابات شرکت کند؟ (اصطلاحا انتخابات را تحریم کرده باشد). دلایل او را بپرسید و اینجا بنویسید و با همفکری دوستانتان در انجمن سیاسی، او را متقاعد کنید که در انتخابات شرکت کند!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی