انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 464)
دوشنبه 28/2/1388 - 23:34 -0 تشکر 114087
ک نظر سنجی>میرحسین=احمدی نژاد؟!

ک نظر سنجی>میرحسین=احمدی نژاد؟!

 
       

 
براساس آخرین نظرسنجی صورت گرفته که توسط یک نهاد دانشگاهی وابسته به دولت در استان قم انجام شده است، محمود احمدی‌نژاد و میرحسین موسوی، هر یک توانستند 30 درصد از آرای کل افراد مورد پرسش را به دست آورند. 

در این نظرسنجی از مجموع افراد مورد پرسش قرار گرفته 30 درصد به محمود احمدی‌نژاد، 30 درصد به میرحسین موسوی، 5/1 درصد به مهدی کروبی و 1 درصد به محسن رضایی گرایش داشتند و حدود 37 درصد از پرسش‌شدگان نیز اظهار کردند به هیچ‌یک از این نامزدها رأی نخواهند داد.

همچنین در این نظرسنجی نظر 49 درصد افراد مورد پرسش قرار گرفته درباره سخنرانی رئیس‌جمهور در کنفرانس ژنو مثبت، 31 درصد منفی و 20 درصد بدون نظر بودند.

میانگین نمره دولت نهم از دیدگاه پرسش‌شوندگان نیز 5/11 از 20 بوده است،‌ که در این میان 18 درصد نمره صفر تا 5، 22 درصد 5 تا 10، 36 درصد 10 تا 15 و 24 درصد 15 تا 20 بوده است.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی