انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 628)
دوشنبه 28/2/1388 - 18:29 -0 تشکر 113998
چهارسال بی احترامی به جوانان...

این کاریکاتور بغضی رو در گلوم افکند...

چهار سال بی احترامی به جوانان باعث شده است که جوانان ما امروز عبوث و بی حال و حوصله باشند 

و به مواد مخدر روی آورند ...

کاریکاتور را در زیر ببینید 

دوشنبه 28/2/1388 - 18:29 - 0 تشکر 113999

از دستاوردهای دولت نهم ...

دوشنبه 28/2/1388 - 18:30 - 0 تشکر 114000

دوشنبه 28/2/1388 - 18:31 - 0 تشکر 114001

دوشنبه 28/2/1388 - 18:33 - 0 تشکر 114002

دوشنبه 28/2/1388 - 18:35 - 0 تشکر 114004

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست
سلام
من نفهمیدم ربط این کاریکاتور ها رو به چهار سال اخیر، ولی اگر درست یادم باشه کوی دانشگاه در دور دوم ریاست جمهوری آقای خاتمی اتفاق افتاد!!!
راستی اون تصویر خونی که قرار دادین، خوب بود مطلبش رو هم میخوندین، و به عنوان سند میزاشتین.
این نحوه نوشتن شما تهمت زدن به دولت نهم هست.
سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 28/2/1388 - 18:40 - 0 تشکر 114006

احمدی نژاد :

تقصیر من نیست وزیر کشور مصطفی پور محمدی اشتباه کرده !!!!!!!!! اگه دکتر قلابیمون میومد الان کشورمون پر از جوونای شاد و خندون میشد !!! بعید هم نیست چون دکتر قلابی دولت احمدی نژاد برای خندوندن جوونای پاکمون خوب بودند !!!

اینم متن خبر احمدی نژاد که بعد از سه سال زیر پا له کردن غرور جوانان پاک سرشتمان چنین حرفی رو زد !!!! 

آفتاب: احمدی‌نژاد گفت: «طرح امنیت اجتماعی، انتظامی نیست بلکه فرهنگی است و عناصر فرهنگی باید با کمک گرفتن از مردم آن را اجرا کنند»

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب، محمود احمدی‌نژاد، در گفتگوی تلویزیونی سه‌شنبه شب که به طور زنده و از شبکه اول سیما پخش شد در پاسخ به سؤالی درباره نامه اخیر به وزیر کشور درباره رعایت حقوق شهروندی گفت: «این طرح قبلاً تهیه و برای صیانت از حریم اجتماعی تدوین شده است».
احمدی‌نژاد افزود: «‌متاسفانه وزارتی که باید این کار را مدیریت ‌می‌کرد آن را انجام نداد و فقط به فعالیت انتظامی پرداخت در صورتی که اساس این طرح، فرهنگی بود».

رئیس جمهور گفت: «از وزیر اسبق کشور (پورمحمدی) خواسته بودم که این کار فرهنگی را انجام دهد و وزیر بعدی آن نیز عمر وزارتش کفاف نداد».

احمدی نژاد با تاکید بر اینکه باید با افرادی که به طور سازماندهی شده در صدد تخریب محیط اجتماعی هستند طبق قانون برخورد شود افزود: «بیشتر مردم ایران به ویژه جوانان از بهترین و پاک‌ترین مردم جهان هستند و بر اعتقادات اسلامی و فرهنگی خود ایستاده‌اند و حتی برای آن فداکاری و هزینه‌ می‌کنند».

رئیس جمهور درباره زمان ابلاغ این طرح به وزیر کشور گفت: «این کار از گذشته در دستور کار دولت بوده است و هر وقت این فعالیت انجام شود برخی از آن انتقاد ‌می‌کنند».

احمدی‌نژاد با تشکر از زحمات نیروی انتظامی برای اجرای طرح امنیت اجتماعی گفت: «این طرح انتظامی نیست بلکه فرهنگی است و عناصر فرهنگی باید با کمک گرفتن از مردم آن را اجرا کنند».

رئیس جمهور گفت: «‌در 20 جلسه تخصصی به مدیران مربوط برای اجرای این طرح تذکر دادم اما متاسفانه در اجرا تاخیر انجام شد و در روزهای گذشته نیز خبرهای ناخوشایندی شنیدم که باید در این زمینه چاره اندیشی شود».

دوشنبه 28/2/1388 - 18:45 - 0 تشکر 114011

راستی !!!

اینها همان اراذل کشور هستند !!! فراموش نکردین که اخبار مختلف اراذل را نشان میداد !!! اینها همانها هستند !!!

حقیقت تلخ این است که اینها جوانان بیگناه و پاک سرشت کشورمان هستند که دولت نهم با نادانی روان آنها را پریشان کرد و اسلام و فرصت روی آوردن به اسلام را از آنها گرفت . 

اینک آنها در تفکرشان چنین می انگارند که اسلام دین فحش و ناسزا و بد و بیراه گفتن و کنک زدن است. 

موفق باشید 

دوشنبه 28/2/1388 - 18:50 - 0 تشکر 114013

راستی !!!

اینها همان اراذل کشور هستند !!! فراموش نکردین که اخبار مختلف اراذل را نشان میداد !!! اینها همانها هستند !!!

حقیقت تلخ این است که اینها جوانان بیگناه و پاک سرشت کشورمان هستند که دولت نهم با نادانی روان آنها را پریشان کرد و اسلام و فرصت روی آوردن به اسلام را از آنها گرفت . 

اینک آنها در تفکرشان چنین می انگارند که اسلام دین فحش و ناسزا و بد و بیراه گفتن و کنک زدن است. 

موفق باشید 

دوشنبه 28/2/1388 - 18:51 - 0 تشکر 114014

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست
سلام

آهان منظورتون همون جوان هایی هست که، به خواهر و مادر دیگران و خودشون تجاور میکردن؟!

کسی که به زن و بچه مردم تجاوز میکنه، باید بدترین از این ها باهاش رفتار بشه.

خوبه خودشون هم به این چیزا با اقتدار اعتراف میکردن...

فکر کنم این جوان ها با جوانانی که در کوی دانشگاه دوم خرداد بودن متفاوت هستن!

ممنون بابت اطلاع رسانی که کردین.

سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 28/2/1388 - 18:51 - 0 تشکر 114016

بخشنامه احمدی‌نژاد در حمایت از طرح امنیت اجتماعی

قائم‌مقام فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر این که دولت نهم و ناجا در زمینه طرح برخورد با بانوان «بدحجاب» و «بدپوشش» هیچ گونه اختلافی ندارند؛ از بخشنامه محود احمدی‌نژاد برای یاری‌رسانی به طرح ارتقای امنیت اجتماعی خبر داد.

به گزارش  شهاب‌نیوز؛ سردار احمدرضا رادان عصر دیروز در حاشیه همایش فرماندهان کلانتری‌های ناجا با تاکید بر عدم اختلاف دولت و پلیس در زمینه طرح ارتقای امنیت اجتماعی گفت: پلیس و دولت هیچگونه اختلافی با یکدیگر ندارند و دغدغه ما در آغاز اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی همت تمام مسئولان برای یاری‌رسانی بود که خوشبختانه چندی پیش بخشنامه‌ای از سوی رئیس جمهور بر این اساس صادر شد.

اعلام خبر بخشنامه آقای احمدی‌نژاد در حمایت از طرح ارتقای امنیت اجتماعی در حالی است که با نزدیک شدن به ایام انتخابات ریاست ‌جمهوری، تعدادی از رسانه‌های حامی دولت با توجه به بازتاب‌های منفی طرح برخورد با جوانان و بانوان می‌کوشند شخص آقای احمدی‌نژاد را مخالف این طرح نشان دهند. به رغم این تاکتیک تبلیغاتی؛ سردار احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی، سردار علیرضا افشار معاون اجتماعی وزیر کشور و مرتضی تمدن استاندار تهران تاکید کرده‌اند که نیروی انتظامی و دولت نهم هیچ اختلافی در زمینه طرح ارتقای امنیت اجتماعی ندارند.

خبرنگار شهاب‌نیوز می‌افزاید: دی ماه سال گذشته و در آستانه انتخابات مجلس هشتم؛ غلامحسین الهام سخنگوی دولت به صراحت از طرح نیروی انتظامی برای برخورد با روسری و لباس بانوان انتقاد کرد و یادآور شد که محمود احمدی‌نژاد مخالف روش‌های سخت‌افزاری است. چند روز پس از آن اظهارات الهام، یکی از مشاوران آقای احمدی‌نژاد نیز با انتشار مقاله‌ای مدعی شد که دولت نهم در جریان طرح برخورد با بدحجابی و بدپوششی نیست و مخالف برخوردهای فیزیکی با جوانان است. با این حال؛ مقامات نیروی انتظامی از جمله سردار احمدی مقدم فرمانده ناجا و سردار اشتری رییس پلیس امنیت نیروی انتظامی به این اظهارات واکنش نشان دادند و تصریح کردند که طرح مبارزه با بدحجابی با اطلاع و هماهنگی دولت احمدی‌نژاد به اجرا گذاشته شده است. سردار اشتری تاکید کرد که طرح جامع عفاف از سوی شخص رییس جمهور برای اجرا به ناجا ابلاغ شده است و هشدار داد که نیروی انتظامی در صورت نیاز، اسناد این مساله را منتشر خواهد کرد تا «همه بدانند تفاوت مواضع علنی با آنچه در جلسات و مکاتبات اظهار می‌شود تا چه اندازه است»! سردار احمدی مقدم نیز با تاکید بر این که «قرار نیست افشاگری صورت گیرد و به طور مثال اسنادی را منتشر کنیم» یادآور شد که طرح ارتقاء امنیت اجتماعی طی سه جلسه با حضور شخص آقای احمدی‌نژاد تصویب شده است.

این گزارش در پایان تاکید کرده است: حدود یک سال پس از وقایع دی ماه سال ۸۶ که در آستانه انتخابات مجلس هشتم رخ داد، به نظر می‌رسد که برخی از رسانه‌ها این بار نیز در آستانه انتخابات ریاست‌ جمهوری به تکرار بازی تبلیغاتی قبلی روی آورده‌اند و می‌کوشند آقای احمدی‌نژاد را مخالف طرح برخورد با بدحجابی نشان دهند. این در حالی است که رئیس‌جمهور در صورت مخالفت جدی و واقعی با این طرح به سادگی می‌توانست مانع اجرای آن شود و اظهارات مسئولان رسمی نشان می‌دهد طرح عفاف با هماهنگی کامل ناجا و دولت و در حضور شخص آقای احمدی‌نژاد تصویب شده است.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی