انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 260)
دوشنبه 28/2/1388 - 12:38 -0 تشکر 113831
احمدی نژاد با دیپلماسی زیرکانه ایران را ابر قدرت کرد

به نام خدا

سلام

آخرین نظرسنجی منتشر شده در ایران حاكی از آن است كه احمدی‌نژاد بیش از 36 درصد از نزدیك‌ترین رقیب خود یعنی میرحسین موسوی جلو است و این خود نشان دهنده آن است كه اقبال مردم به وی زیاد است.

به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه گلف‌نیوز، احمدی‌نژاد مردی است كه با محدود كردن برخی امکانات شخصی برای خود مانند حق استفاده از هواپیمای مخصوص ریاست جمهوری، استفاده از ماشین مدل پایین، خوردن غذایی كه از خانه به سر كار می برد، زندگی در خانه محقر و كوچك در تهران، ساده زیستی و دوری از تجملات و اینكه وی در یك خانواده متوسط با پدری آهنگر بزرگ شده، موجب شده است كه در میان مردم عزیز و گرامی باشد و در طول این مدت نیز همچنان در بین مردم طبقه پایین و متوسط از محبوبیت خاصی برخوردار باشد.

در ماه مارس سال 2007 میلادی احمدی‌نژاد توانست به علت افزایش سیاست‌های حمایت از صادرات غیرنفتی، این شاخص را تا 47 درصد نسبت به سال گذشته افزایش دهد، یعنی میزان16.3 میلیارد دلار سود نصیب ایران كند.

احمدی‌نژاد با استفاده از اندیشه و اتخاذ استراتژی زیركانه و هوشیارانه و ایجاد طرح دیپلماتیك دقیق توانست ایران را در منطقه به یك ابرقدرت تبدیل كند و با قدرت های بزرگ و بازیگران جدید جهانی مانند (چین، هند و روسیه) به ائتلاف و دوستی برسد و با یك حركت انقلابی، قدرت هایی مانند ونزوئلا، بولیوی و نیكاراگوئه را با خود هماهنگ كند.

این ابتكار عمل احمدی‌نژاد باعث شد كه اوباما حتی در لفظ هم كه شده تن صدای خود را عوض كند و برای جلب رضایت ایران به اصطلاح تغییر كند البته آن‌هم به شرط اینكه اگر ایران بخواهد.

با توجه به پیشرفت های ایران در زمینه هسته ای و نظامی به نحوی كه توانست موشك سجیل با برد 2000 كیلومتر را تولید كند، واکنش غرب نسبت به توانایی های احمدی‌نژاد برانگیخته شد و درخواست مذاكره کرد. با آنكه اسرائیل همیشه مخالف ایران بوده است و از این امر نیز بسیار خشمگین شده ولی نتوانست كاری از پیش ببرد. جوزف بایدن معاون ریاست جمهوری آمریكا خطاب به نتانیاهو اعلام كرد كه فكر حمله به ایران یك حركت غیرعاقلانه و بی عقلی محض است.

 

 

دوشنبه 28/2/1388 - 12:40 - 0 تشکر 113832

به نام خدا

سلام

احمدی‌نژاد مرد كوتاه قدی است كه همیشه لباس ساده و معمولی به تن می كند ولی هر موقع كه رهسپار جایی می شود، به مركز توجه مطبوعات و كانون توجه رسانه ها تبدیل می شود و مورد توجه آنها قرار می گیرد، همیشه در میان رهبران و همتایان خود در سطح جهان بعنوان مردی مقتدر و بی همتا ظاهر می شود و در میان رهبران جهانی از مرتبه و ابهت بالایی برخوردار است.

احمدی‌نژاد مردی است كه با شجاعت سخنان خود را می گوید که این یكی از عواملی است كه باعث محبوبیت وی در میان مردم خود و جهانیان شده است. سخنان وی در مقابل اسرائیل به عنوان "دولت نژاد پرست" در 20 آوریل در مقر سازمان ملل در ژنو را می توان نمونه ای از این شجاعت دانست.

احمدی‌نژاد با "افسانه" خواندن هولوكاست در سال 2005میلادی باعث شد كه از حمایت مردم فلسطین و لبنانی برخوردارشود.

سخنان احمدی‌نژاد همیشه با عمل همراه بود ه است او مرد عمل است و همیشه به سخنان خود جامه عمل می پوشاند وی با فرستادن اولین ماهواره یعنی ماهواره" امید" كه به‌طور كامل در ایران و به‌دست ایرانیان ساخته شده بود، به فضا رتبه ایران را در میان جهانیان ارتقاء داده و باعث سرافزاری مسلمانان جهان در مقابل اسرائیل و امریكا شود.

اگر احمدی‌نژاد بار دیگر به عنوان رئیس جمهور ایران انتخاب شود با ادامه برنامه های هسته ای كه اجرا كرده است، تعادل قدرت در خاورمیانه را به هم خواهد زد و وی نیز در چشم مردم ایران به عنوان قهرمانی ملی شناخته خواهد شد.

دوشنبه 28/2/1388 - 12:45 - 0 تشکر 113835

به نام خدا

منبع:رجا نیوز

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=29334

دوشنبه 28/2/1388 - 13:4 - 0 تشکر 113846

به نام خدا

احمدی‌نژاد مرد كوتاه قدی است كه همیشه لباس ساده و معمولی به تن می كند ولی هر موقع كه رهسپار جایی می شود، به مركز توجه مطبوعات و كانون توجه رسانه ها تبدیل می شود و مورد توجه آنها قرار می گیرد، همیشه در میان رهبران و همتایان خود در سطح جهان بعنوان مردی مقتدر و بی همتا ظاهر می شود و در میان رهبران جهانی از مرتبه و ابهت بالایی برخوردار است.

احمدی‌نژاد مردی است كه با شجاعت سخنان خود را می گوید که این یكی از عواملی است كه باعث محبوبیت وی در میان مردم خود و جهانیان شده است. سخنان وی در مقابل اسرائیل به عنوان "دولت نژاد پرست" در 20 آوریل در مقر سازمان ملل در ژنو را می توان نمونه ای از این شجاعت دانست

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی