انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 163)
دوشنبه 28/2/1388 - 11:11 -0 تشکر 113800
همسر موسوی:به شیرین عبادی احترام زیادی می گذارم

زهرا رهنورد، همسر میر حسین موسوی با اشاره به اینکه برای شیرین عبادی احترام بسیاری قائل است، تاکید کرد: به شیرین عبادی به عنوان متفکری بزرگ احترام می گذارم، او به عنوان فردی که جایزه نوبل گرفته، برای کشور عزت ایجاد کرده است.

(اضافه میکنم که آمریکا بزرگترین حامی شیرین عبادی است که به او جایزه نوبل صلح اعطا کرده. چندی پیش نیز به جرم فعالیت بدون مجوز دفتر وی در تهران بسته شد) 

به گزارش ایرنا، زهرا رهنورد روز یکشنبه در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با اشاره به اینکه به عنوان فردی که استقلال فکری دارد برای عبادی احترام زیادی قائل است، افزود: به عنوان فردی که در این جامعه دارای استقلال فکری هستم عبادی را یک متفکر می دانم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در زمان ریاست بر دانشگاه الزهرا چرا از عبادی دعوت کرده است، گفت: مگر جرم است که از یک متفکر با اندیشه در یک دانشگاه دعوت به عمل آوریم؟

او اظهار داشت:او به عنوان فردی که جایزه نوبل گرفته برای کشور ما عزت به همراه آورده است.

وی با بیان اینکه وضعیت کنونی کشور از لحاظ اقتصادی در بدترین شرایط قرار دارد، افزود: ما آمده ایم که اقتصاد و هر مشکلی که در کشور وجود دارد را درست کنیم.

وی تاکید کرد: موسوی در دولت خود وزیر زن خواهد داشت و به عنوان یک زن می گویم زنان در کابینه موسوی جایگاه زیادی دارند.

وی با اشاره به اینکه همیشه نوعی تبعیض نسبت به زنان وجود داشته است، اظهار داشت:باید این تبعیض ها رفع شود و مطمئن باشید در دولت موسوی زنان جایگاه خوبی خواهند داشت.

وی ادامه داد: موسوی یک اصلاح طلب اصولگراست که از هر دو موضع سخن می گوید. اگر بنا بر اصلاح طلبی است، امام حسین نخستین کسی است که اصلاح طلبی را آغاز کرد

پاسدار انقلاب
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی