انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 295)
دوشنبه 28/2/1388 - 7:47 -0 تشکر 113762
احمدی نژاد علم عدالت نیست علمدار عدالت است

به نام خدا

سلام

همایش خودجوش دانشجویی حامیان دكتر احمدی نژاد با حضور دانشجویان استان خراسان رضوی در تالار ابن سینا برگزار شد.به گزارش خبرنگار استقامت : در ابتدای این همایش مشكانی دبیرجامعه اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد گفت:در 4 سال پیش فردی وارد عرصه مدیریت كشور شد كه از او به عنوان معجزه هزاره سوم یاد كردند اما من معتقدم كه وی نه تنها معجزه نبود بلكه فرزندی از فرزندان انقلاب بود كه با بازگشت به آرمانهای اصیل انقلاب كاری در اندازه اعجاز در عرصه مدیریت انجام داد.
وی افزود:دستاوردها و ویژگیهای دولت نهم مانند ساده زیستی، كار شبانه روزی،دگرگونی در عرصه سیاست خارجی و ایفای نقشی تعیین كننده در مناسبات جهانی باعث شد كه بسیاری از احزابی كه همراه نبودند همراه شوند اما متاسفانه عده ای از دانه درشتها امروزمی گویند همه كس به جز احمدی نژاد و دلیل آن این است كه احمدی نژاد با پیگیری مفاسد اقتصادی دست بسیاری از این ویژه خواران را از بیت المال قطع كرد.
مشكانی علت بدخلقیهای حزب كارگزاران با دولت نهم را از دید یكی از سران آن بریده شدن نان عده ای عنوان كرد و افزود:امیدواریم در این دوره نیز این نان ناحق بریده شود.
در ادامه حاجی آبادی نماینده دانشگاه فردوسی دلیل تهاجمات و تخریبها علیه دولت نهم را زنده كردن عدالت و روح امام در جامعه دانست و افزود عده ای می گویند احمدی نژاد افراط گر است و ما این را قبول داریم زیرا برخلاف كسانی كه این حرف را می زنند در صدد مال اندوزی نیست و هدفش گسترش اسلام و اسكتبار ستیزی در دنیاست.
در ادامه حجه الاسلام پژمان فر گفت:در انتخابات گذشته عده ای تصور كردند كه مردم داعیه ای غیر از آب و نان و ظواهر ندارند و بهمین منظور برای فریب مردم شعارهایی از قبیل 50 هزار تومان و 70 هزار تومان دادند و فكر كردند هرچه قیمت را بالاتر ببرند نتیجه بهتری خواهند گرفت اما علیرغم این تبلیغات مردم نشان دادند كه درد دین و عدالت دارند.
وی افزود : زمانی شاهد بودیم به نام دین حتی خدا را به محاكمه كشیدند چه رسد به انبیاء الهی و همچنین قصد داشتند تمام موقعیتها بگیرند تا جایی كه متاسفانه شنیدیم كه برخی گفتند مقام رهبری را واگذار كنید و بهمین منظور نیز شخصیتهایی را كه انسی با خدا نداشتند را برای تصدی رهبری نظام مطرح كردند.
پژمان فر با اشاره به این سخن امام که هرگاه احساس کردی دشمن از شما عصبانی تر است مطمئن باشید درست تر عمل کرده اید اما اگر چراغ سبزهایی را روشن دیدید بدانید که مسیر را عوضی رفته اید، گفت: خوشحالیم در این کمتر از 4 سال تهاجماتی از سوی دشمنان انجام شد که در 16 سال گذشته بی سابقه بوده است.
وی شركت تمام افراد جامعه در انتخابات را تایید نظام دانست و افزود امیدواریم در این دوره در دور اول حرف خود را با آرای قاطعی كه به صندوق می اندازیم بزنیم.
در ادامه ملاكی نماینده دانشگاه پیام نور نیز گفت:امروز ایران اسلامی آماده است تا ظلم و فساد و تبعیض را از میان بردارد و محرومین را عزیز و مستكبرین را به خاك بنشاند و دست غارتگران را قطع كند.
وی تصریح كرد:امروز دست آزادی بیان خواهان برای توهین و آزادی اقتصادی خواهان برای چپاول قطع شده است و امروز دیگر میلیاردها تومان پول بیت المال صرف حذف ولایت فقیه نمی شود.
ملاكی خاطر نشان كرد:امروز آمده ایم تا به یاران امام یاوری امام را یاد بدهیم و به آنها بگوییم كه هنوز باید در درس امام تلمز كنند و الفبای آن را بیاموزند.
وی اضافه كرد:با حمایت از رییس جمهور مكتبی خود نباید بگذاریم اسلام ناب آمریكایی و سرمایه داری و اسلام التقاطی جایگزین اسلام ناب محمدی شود.
در ادامه توكلیان دبیر جامعه دانشكده پزشكی دانشگاه علوم پزشكی مشهد نیز گفت:در دوران گذشته با الگو برداری سیاسی همه نیاز مردم در دمكراسی آن هم از نوع غربی تصور می شد اما با روی كار آمدن این دولت انقلاب بار دیگر در مسیر خود قرار گرفت.
وی افزود:روزهایی از تریبون مجلس ششم با هدف استحاله از درون علیه نظام و معصومین سخنان تندی شنیده می شد و در زمانی كه شعار درود بر مخالف من سر می دادند برخورد تندی با مخالفین صورت می گرفت اما امروز می بینیم كه چه هجمه هایی علیه رییس جمهور ما می شود اما وی برخوردی با این مهاجمان نمی كند.
توكلیان با اشاره به اینكه گفتمان احمدی نژاد برای ما مهم است تصریح كرد :نامه نوشتن به امریكاییها ضعف است نه موضع گیری احمدی نژاد در اجلاس ژنو.
در ادامه وحید موسویان عضو ستاد مركزی شورای حامیان احمدی نژاد گفت: فلسفه ارسال رسل و انزال كتب عدالت است و عدالت كلید گمشده ظهور ولایت است.
وی تصریح كرد: احمدی نژاد علمدار راه عدالت است نه علم این راه و در این راه هرچند باید هزینه هایی پرداخت اما در آن شكست وجود ندارد.
موسویان افزود: همانطور كه رهبرمعظم انقلاب فرموده اند علت مخالفت با این دولت كینه نسبت به گفتمان امام است و همچنین توصیه می كنم فرمایشات امروز ایشان در جمع مردم كردستان را مطالعه كنید البته عده ای همواره خود را به تجاهل می زنند كه ما با آنها كاری نداریم.
وی باند بازی،دزدی،فساد و تبعیض را از مصادیق فتنه دانست و تصریح كرد ما با باند بازی و دل و قلوه دادن با كسانی كه خون ملت را در شیشه كرده اند مخالفیم.
عضو ستاد مركزی شورای حامیان احمدی نژاد اظهار داشت چرا در گذشته داعیه گران حق مردم جلوی مفاسد اقتصادی قد علم نكردند؟ چرا زیر چرخ دنده های توسعه اقتصادی مردم را له كردند؟ چرا به فرهنگ اهل بیت آن قدر توهین كردند كه مرحوم آیت ا.. مشكینی فرمودند در این 8 سال آن قدر به اهل بیت توهین شد كه از آغاز اسلام نشده بود؟ چرا در نامه به آمریكاییها گفتید كه اگر به ما حمله نكنید ما پشت انتفاضه و حزب ا.. را خالی می كنیم؟ چرا بعد از اجلاس ژنو هم صدا با اسراییلیها آن را افتضاحی برای ایران خواندند؟
وی افزود: بر اساس قرآن و روایات شاخصه دولت كریمه عمل به منویات اسلام است و هر فردی به آن عمل كند عزیزتر است و هر فردی كه منافق تر باشد ذلیل تر خواهد بود.
مراسم با مدیحه سرایی مداح اهل بیت در سوگ حضرت زهرا پایان یافت

حاشیه ها:
از ابتدای مراسم تا انتها چندین كلیپ با مشكلات صدا و تصویر فراوان پخش شد.
به دلیل كمبود جا برای نشستن تعدادی از دانشجویان در بالای سن روی فرشها نشستند.
در هنگام ورود به همایش بیانیه تشكلهای دانشجویی دانشگاههای مشهد در خصوص سخنرانی میرحسین موسوی در مشهد و ویژه نامه ای با عنوان یاران بی ادعا بین حاضران توزیع شد
یكی از سخنرانان به نقل از روزنامه فایننشیال تایمز گفت كه اگر ایران تا 20 سال آینده چنین رییس جمهوری داشته باشد به یك ابرقدرت در جهان تبدیل خواهد شد و جای آمریكا را خواهد گرفت.
مجری مراسم خاطره ای از كتاب فرزند ملت با این مضمون برای حاضران خواند كه احمدی نژاد در زمانی كه استاندار اردبیل بوده سه بار متوالی استاندار نمونه شده و بهمین جهت از سوی دولت وقت یك دستگاه خودروی بنز به وی اهدا می شود كه وی نیز با عدم پذیرش آن،خودرو را به استانداری هدیه می كند

منبع:وب سایت استقامت

http://www.esteghamat.ir/pages.asp?id=3136

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی