انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 291)
يکشنبه 27/2/1388 - 14:24 -0 تشکر 113536
یاران قالیباف حامیان موسوی

جمهوریت- احسان مازندرانی: تعدادی از سایت ها خبری نزدیك به محسن رضایی ظرف چند روز گذشته به انتشاری اخباری در خصوص پیوستن یاران دكتر قالیباف به ستادهای انتخاباتی رضایی پرداخته بودند كه پیگیری های خبرنگار جمهوریت از صحیح نبودن این خبر حكایت دارد.

به خصوص اینكه تعداد قابل توجهی از نزدیكان قالیباف در شهرداری تهران ضمن استعفا به ستاد انتخاباتی مهندس میرحسین موسوی پیوسته اند.

یكی از معاونان قالیباف كه نخواست نامش فاش شود ضمن اظهار بی اطلاعی از حضور نزدیكان قالیباف در ستاد رضایی گفت:‌ اولین بار است این خبر را می شونم بهتر است اول بدانیم چه كسانی به آن ستاد پیوسته اند تا بعد در مورد رابطه آنها با شهردار تهران صحبت كنیم. تا آنجایی كه اطلاع دارم تعدادی از نزدیكان آقای قالیباف در ستادهای مهندس موسوی البته نه با شخصیت حقوقی، ‌مشغول به فعالیت هستند.

یكی دیگر از مشاوران شهردار تهران كه او نیز با استعفای خود در ستاد مهندس موسوی حضور یافته در تویح اینكه موضع آقای قالیباف در انتخابات دهم چیست، اظهار داشت: تصمیم آقای دكتر قالیباف این است در این انتخابات اعلام موضع نمی كند اما چون مواضع نزدیكی به مهندس موسوی دارد اشخاص حقیقی نزدیك به دكتر قالیباف هم در ستاد آقای موسوی مشغول به فعالیت شده اند.

وی با بیان اینكه مواضع اقای قالیباف بسیار شفاف است و به خاطر رضایت اصولگرایان مصلحتی نیست،‌اظهار داشت: سلیق برخی از افراد نزدیك به دكتر قالیباف نزدیك به آقای رضایی است اما ٩٠ درصد نزدیكان ایشان به آقای موسوی تمایل دارند.

وی افزود: وقتی قالیباف می گوید اعلام موضع نمی كنم فیلم بازی نمی كند اما به عنوان شخصیتی كه مشاركت گسترده مردم در انتخابات برایش اهمیت دارد نزدیكان را ترغیب به حضور در هر ستادی با سلیقه خود افراد بوده كه در نهایت اكثر آنها مهندس موسوی را انتخاب كرده اند.

مشاور مستعفی قالیباف گفت: هیچ كدام از یاران قالیباف تمایلی ندارند با تابلو ایشان وارد عرصه انتخابات شوند بنابراین حضور آنها به صورت مستقل است.

وی خاطرنشان كرد: شهردار تهران به دلیل رویكرد عقلانی در مدیریت اعلام كرده آقای مهندس موسوی از اردوگاه انقلاب هستند. بنابراین حمایت ایشان از مهندس موسوی مشخص و محرز است.

با این وجود هرچه به روزهای منتهی به انتخابات دهم نزدیك تر می شویم حمایت طیف های معتدل و تكنوكرات جناح اصولگرا از میرحسین موسوی بیشتر می شود. تكنوكرات هایی كه در چهار سال حضور دولت نهم علیرغم نزدیكی فكری با احمدی نژاد اما نتواستند از انتقادهای خود دست بردارند بنابراین مغضوب دولت و گوشه نشین شدند.

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی