انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 462)
شنبه 26/2/1388 - 9:3 -0 تشکر 113176
توجیه حامیان موسوی برای سکوت 20ساله

به نام خدا

نشست خبری "هم اندیشی حامیان میرحسین موسوی" با حاشیه هایی همراه بود، دراین نشست تاکید شد در مورد این که موسوی 20 سال سکوت کرده، بهتر است بگوییم موسوی 20 سال دروغ نگفته است.

** در این نشست خبری که روز پنجشنبه در محل خانه کشاورز تهران برگزار شد، چهره هایی مانند "بیژن نامدار زنگنه"، "عباس آخوندی"، "طهماسب مظاهری"،‌ "حسین مرعشی"، "حسین عبده تبریزی" و...، حضور داشتند و تعدادی از خبرنگاران داخلی و خارجی نیز آن را پوشش خبری دادند.

** یک خبرنگار گفت: "20 سال سکوت میرحسین موسوی نگاه همه را به دهه 60 معطوف می کند. ستاد او باید نشان دهد او حاصل اجماع اصلاح طلبان است. مردم باید بدانند موسوی حاصل اجماع مدیران دولت های قبلی است."وی افزود: "این 30 روز باقی مانده تا انتخابات، نیازمند یک کار جهادی است."

**‌ یک خبرنگار دیگر نیز خواستار سازماندهی در ستاد میرحسین موسوی شد و گفت: "آقای موسوی هنوز شعار انتخاباتی ندارد، نه در عرصه سیاسی، نه دیپلماسی و نه ...، من به عنوان یک روزنامه نگار نمی دانم شعار موسوی چیست تا اگر یک راننده تاکسی پرسید، به او پاسخ دهم."

او ادامه داد: "آقای میرحسین موسوی راجع به همه چیز صحبت می کند؛ اما سخنان او کدهای مشخصی ندارد. ولی رقیب، خیلی خوب حرکت می کند و جلسه می گذارد و کدهای مشخص ارائه می دهد؛ اما ما کدهای مشخصی برای مردم نداریم."

این خبرنگار اظهار داشت: "سایر نامزدها برنامه هایی مانند توزیع سهام نفت، بیمه تحصیلی و توزیع 50 و 70 هزار تومان پول نقد ارائه می دهند؛ اما تیم (میرحسین) برنامه مناسبی تدارک ندیده است."

وی گفت: "سابقه نشان داده رسانه های اصلاح طلب در گذشته توانستند با جناح راست در تبلیغات رقابت کنند؛ اما سردبیران رسانه های (اصلاح طلب) تاکنون یک جلسه هم برای ایجاد هماهنگی برگزار نکرده اند."

وی با طرح سوالی پرسید "پس پیام اثباتی ما چیست؟ اکنون جنبش های دانشجویی در دست رقیب است. رقیب 10 ژنرال دارد و آنها را بطور معمول در قاب های مطبوعاتی و ... همراه خود می برد؛ اما میرحسین موسوی، تنها ثبت نام می کند."

** یک خبرنگار دیگر با اشاره به وجود ضعف در ستاد میرحسین موسوی، گفت: "باید برای رفع کمبودها و ضعف ها در این ستاد تلاش شود. زیرا طرف مقابل بطور جدی در تلاش است.

در این فرصت کم ما باید فقط به جذب آرای بیشتر فکر کنیم."

وی افزود: "بحث تولید، زیاد مهم نیست چون همه این موارد را می دانند. حتی دولت فعلی هم کاری به تولیدکننده ندارد و فقط به مصرف کننده فکر می کند."

وی ادامه داد: "ستاد میرحسین باید بر روی سه سوژه بیشتر کار کند. یکی جذب آرای اهل سنت با جمعیتی بیش از پنج میلیون"

وی گفت: "دومین موضوع، مساله هویت ها است. ما باید در آذربایجان از نظر ملی و انتخاباتی کار کنیم، سوم هم تلاش برای جذب رای زنان است. زیرا که آنها چپ و راست ندارند، حقوق های از دست رفته ای دارند که اگر روی آنها کار شود، خوب است که برخی نامزدها در این بخش فعال شده اند."

این خبرنگار گفت: "ما باید در این حدود یک ماه باقیمانده، موج ایجاد کنیم و بحث های کارشناسی را به شعار انتخاباتی تبدیل کنیم. در مورد این که موسوی 20 سال سکوت کرده، بهتر است بگوییم موسوی 20 سال دروغ نگفته است.!"

**‌ یکی دیگر از حاضران در این نشست با بیان آن که 20 سال سکوت میرحسین نگاه ها را به دهه 60 برمی گرداند،‌ تصریح کرد‌ موسوی هیچ امکانی برای معرفی و تبلیغات ندارد و باید برای معرفی هر چه بیشتر ایشان تلاش شود.

وی با اشاره به پایگاه محلی مدیران فعال در ستاد میرحسین موسوی، از مدیران حامی نامزد دوره دهم ریاست جمهوری خواست با حضور در زادگاه های خود نسبت به افزایش آگاهی مردم از برنامه های موسوی اقدام کنند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی