انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 262)
جمعه 25/2/1388 - 19:55 -0 تشکر 113079
5 اصل اساسی میرحسین برای اداره کشور

5 اصل اساسی میرحسین برای اداره کشور

ساعت 16 و 45 دقیقه میرحسین موسوی در میدان فرامه که از میادین اصلی شهرستان  دماوند محسوب می‌شود حضور پیدا کرد. 

استقبال زیادی که از ایشان شد به موجب آن مسیر میدان تا حسینیه فرامه را بیش از 15 دقیقه طی کردند. ایشان پس از حضور در حسینیه فرامه و سپس مردم با شعارهایی از جمله «صل علی محمد بوی صداقت آمد»، «سید آل ‌عبا رئیس‌ جمهور ما» «صل علی محمد بوی عدالت آمد» و مردم همینطور که از ایشان استقبال می‌کردند یکی از بانیان مسجد حضور را ایشان را به طور رسمی خیرمقدم گفتند.
 
وقتی که صدای شعار مردم از طرف مردها به پایین رسید، این بار زنان با توجه به صحبت‌های همسر میرحسین موسوی زهرا رهنورد شعارهای دیگری از جمله «صل علی محمد روح خدا خوش آمد»، «موسوی موسوی حمایتت می‌کنیم» است را سر دادند

دراین میان که بیشتر جمعیت را جوانان تشکیل می‌دادند کودکان و نوجوانانی نیز دیده می‌شدند که وقتی از آنها درمورد دلیل حضورشان در حسینیه پرسیده می‌شد، می‌گفتند پشتیبانی از کسی که در هشت سال دفاع مقدس کشور را اداره کرد. 

میرحسین موسوی پس از اتمام صحبت‌های یکی از چهره‌های محلی صبحت‌های خود را اینگونه شروع کرد: یکی از مهمترین سرمایه‌ها که برای بدست آوردن آن خو‌ن‌های زیادی را به میراث گذاشتیم و از مهم‌ترین حقوق‌های بشر محسوب می‌شود انتخابات است و تنها از طریق رقابت سالم، آزاد و منصفانه امکان‌پذیر است و از سوی دیگر به دلیل گسترش آگاهی مردم از انقلاب و نظرات مختلف کاندیداها، باید شرایط مساوی را برای همگان در این انتخابات فراهم بیاوریم. 

میرحسین موسوی ضمن اشاره به این مطلب که بنرها و پوسترهای تبلیغاتی ستادهای مردمی وی را پاره کرده‌اند گفت: مردم نباید این انتخابات را راهی به جز راه امام(ره) و انقلاب بدانند که اگر غیر از این باشد تصمیم‌گیری سخت و بسیار سرد و کوچک می‌شود و صرف‌نظر از آنکه چه کسی انتخاب خواهد شد باید ایجاد فضای مناسب و آینده کشور را در نظر بگیریم. 

میرحسین ضمن عذر خواهی از مردم فیروزکوه اعلام کرد به دلیل فشردگی برنامه‌ها در آنجا حضور نخواهد یافت. 

مهندس موسوی، پنج اصل را از کارهای اصلی دولت بعدی و برنامه‌های خویش اعلام کرد که عبارتند از:

 1- مسئله اشتغال که عدم اشتغال بداخلاقی، فرهنگ بد، اعتیاد، نابسامان شدن خانواده‌ها، و تیره شدن آینده جوانان را در پی‌خواهد داشت. 

2- مسئله گرانی و تورم داخلی دولت است که متاسفانه تمام اینها از برنامه‌ریزی‌های نادرست منشا می‌گیرد. 

3- احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور که چند سالی است وجود چنین رکن اساسی دیده نمی‌شود. 

4- مبارزه با فساد 

5- رعایت حقوق شهروندی که امام(ره) تاکید ویژه‌ای بر آن داشتند.

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی