انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 278)
چهارشنبه 23/2/1388 - 15:6 -0 تشکر 112524
احمدی نژاد تحمل بالای علاقه مندان به دولت نباید موجب ضرب شتم انها شود

بسم الله الرحمن الرحیم

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

 

سلام

رئیس‌جمهور در خصوص ضرب و شتم یكی از علاقه‌مندان دولت در شیراز گفت: توصیه من این بوده است كه در این یك ماه تحمل كنند ولی معنایش این نیست كه به مطالبی كه بیان می‌شود پاسخ ندهند، اما وقتی هم كه می‌گوییم تحمل كنند، نباید به این صورت باشد كه مورد ضرب و شتم قرار گیرند.

به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور پیش از ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت در ادامه سخنان خود در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال كه شما به خودتان در زمینه‌های مختلف از جمله سیاست خارجی، مسائل داخلی و اقتصاد چه نمره‌ای می‌دهید؟ گفت: دولت در جلوگیری از رانت‌خواری و اصلاح ساختار كارهای گسترده و زیربنایی انجام داد و بسیاری از آیین نامه‌ها كه برای سوء استفاده راه گریز باقی می‌گذاشت را تغییر داد.

وی افزود: برخورد دولت با تمایل به تخلف قاطع بوده و تخلف در درون ساختارهای اجرایی را تا حد زیادی مهار كرده است و حتی برخورد با تخلف را از نقطه شروع آغاز كردیم تا روابط و مقررات به صورت صحیح شكل گیرد كه در این زمینه نیز دستاوردهای با ارزشی داشته‌ایم.

احمدی نژاد در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی براینكه برخی كاندیداها می‌گویند دولت درآمدهای میلیاردی را چه كرده است، اظهار داشت: در این زمینه‌ها پیش از برگزاری انتخابات به صورت مفصل صحبت خواهم كرد اما در مورد تفریغ بودجه در برنامه تلویزیونی مفصل توضیح دادم كه دیوان محاسبات در صورت احراز تخلف در درون خود دادستان و دادگاه دارد و می‌تواند متخلف را محاكمه كند اما مواردی كه به عنوان تخلف ارائه دادند، عمدتا اختلاف نظرهای حسابداری بود، چون بودجه استمرار دارد اما رسیدگی به آن در یك مقطع انجام می‌شود؛ در مورد آن یك میلیارد هم همان توضیحاتی كه ارائه داده بودم درست بود و این موضوع ابلاغ هم شد و باید در همان تریبونی كه دولت را متهم كردند، نادرست بودن آن را بیان كند.

وی به كسانی كه مدام علیه دولت حرف می‌زنند خواست كه در مورد توانمندیهای خودشان حرف بزنند.

یكی از خبرنگاران با اشاره به سخنان رئیس جمهور مبنی بر پاسخ ندادن دولت به تخریب‌ها از سوی دیگر كاندیداها، به ضرب و شتم یكی از حامیان دولت در شیراز در یكی از برنامه‌های یك كاندیدای اصلاح‌طلب توسط حامیان آن كاندیدا و بستری شدن آن طلبه در بیمارستان خبر داد كه رئیس جمهور گفت: توصیه من به علاقمندان دولت این بوده است كه در این یك ماه تحمل كنند و معنایش این نیست كه به مطالبی كه بیان می‌شود پاسخ ندهند، اما وقتی هم كه می‌گوییم تحمل كنند نباید به این صورت باشد كه مورد ضرب و شتم قرار گیرند؛ این موضوع را می‌توان از طریق مراجع قضایی پیگیری كرد و در هر شرایطی انجام چنین كاری یك جرم قطعی محسوب می‌شود و باید با آن برخورد شود.

چهارشنبه 23/2/1388 - 15:7 - 0 تشکر 112525

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

سلام مجدد

احمدی نژاد به كاندیداها و حامیان آنها توصیه كرد كه به دور از تهمت و غیبت فقط خودشان در حد واقعیت معرفی كنند و گفت: ما باید انتخاباتی برگزار كنیم كه الگو بودن ایران در جهان را نشان دهد و معتقدیم به وجود آمدن حوادث شرایطی را رقم می‌زند كه انسانها رامی‌توان در آن به خوبی سنجید.

رئیس جمهور در اقتصادی درباره تراز واردات و صادرات دولت نهم اظهار داشت: ما در محاسبه واردات و صادرات طبقه‌بندی داریم و در مجموع نسبت صادرات غیر نفتی ما به واردات از 22 درصد به 40 درصد رسیده كه این یك گام بلند است كه با حمایت از تولید و صادرات شكل گرفته است.

خبرنگاری تعیین مهلت از سوی آمریكا برای ایران برای انجام مذاكره را مورد سوال قرار داد كه احمدی‌نژاد پاسخ گفت: آنها شاید برای خودشان مهلت تعیین كرده‌اند چرا كه اساسا آنها حق تعیین تكلیف برای ما ندارند و ما با چنین ادبیاتی مخالفیم.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی