انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1077)
سه شنبه 22/2/1388 - 10:23 -0 تشکر 112204
كدام كاندیدا حاضر به مناظره با احمدی‌نژاد است؟

ایام انتخابات كه می‌شود، منفعت بعضی‌ها حرف زدن‌های دوپهلو و غیرشفاف است تا در فضای غبارآلود رای جمع كنند؛ در این ایام، بعضی كاندیداها برای رای آوردن آنچنان به دیگری حمله می كنند و ادعاهایی مطرح می‌كنند كه انگار فقط خودشان حلال همه مشكلات هستند.

در فضای غیرشفاف و تخریب رسانه ای، ترویج چنین شایعاتی كار چندان سختی نیست و القاكنندگان ناكارآمدی دولت مستقر می‌كوشند این آب گل‌آلود همچنان جریان داشته باشد تا از آن ماهی بگیرند.

طبیعتا آن چیزی كه می تواند ادامه جاری بودن این آب گل‌آلود را سد كند، شفاف شدن مسائل و پاسخ ها است و یكی از راهكارهای اصلی این شفاف‌سازی، برگزاری مناظره است.

در شرایطی كه مصاحبه‌های اخیر كاندیداهای ریاست‌جمهوری اكثرا سخنانی یكسویه است كه در آن كاندیداها بسیاری از تناقضات و مشكلات خود را پشت الفاظ مخفی می كنند، در "مناظره" - كه یك گفتگوی دو طرفه است- افراد نمی‌توانند متناقض حرف بزنند و یا افكار و عملكرد خود را پشت الفاظ مخفی كنند.

تنها در این صورت است كه همه داشته ها و نداشته‌های یك كاندیدا با شفافیت كامل در ویترین صحنه انتخابات قرار خواهد گرفت و تصمیم‌گیری مردم بسیار آسان‌تر خواهد شد.

هاشمی ثمره مسئول ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی از دكتر احمدی‌نژاد طی روزهای اخیر اعلام كرد كه محمود احمدی نژاد آماده مناظره با سایر كاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری است اما تاكنون هیچ‌یك از كاندیداهای مطرح، از جمله مهدی كروبی، محسن رضایی و میرحسین موسوی برای مناظره با احمدی‌نژاد پا پیش نگذاشته‌اند.

و این سكوت سایر كاندیداها در مقابل دعوت احمدی‌نژاد از آنان برای مناظره، در حالی است كه میرحسین در یكی از گفتگوهای اخیر خود در پاسخ به سوالی در همین زمینه، گفت: گمان نمی کنم مناظره تلویزیونی راه حل مناسبی باشد و خیلی بر فضای جامعه برای تدبر کمک نمی کند. این بدین معنی نیست که از مناظره گریزان باشم بلکه همین مصاحبه ها و اظهار نظرها هم نوعی مناظره است.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
سه شنبه 22/2/1388 - 10:51 - 0 تشکر 112212

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست خوبم بله برخی در پشت هر چه توهین وتخریب که دلشان بخواهد میکنند اما شاید جرات این کار را ندارند که روبه هم بشینند وصحبت کنند شجاعت را اقای احمدی نژاد دارند که  دعوت به مبارزه میکنند همانطور که قران دیگران را به مبارزه دعوت میکند برخی تنها قادرند که بگویند فلان چیز در نظام نیست اما در باره ان به مردم چیزی نمیگویند که نشان از ضعف است

سه شنبه 22/2/1388 - 11:6 - 0 تشکر 112218

با سلام

اول اینكه ثمره هاشمی از اقای احمدی نژاد نقل كردند كه اماده مناظره هستند شاید فردا  گفتند كی كجا گفته؟

كروبی و رضایی و میر حسین اعلام نظر نكردن..

پس چه بهتر تا مناظره صبر كنیم ببنیم كه میاد كی نمیاد و كی پیروز میشه . درست نیست زود قضاوت كنیم

با تشكر

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


سه شنبه 22/2/1388 - 11:18 - 0 تشکر 112223

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست
سلام
پس خبر اعلام آمادگی کاندیدا های دیگه با شما، گر احیانا یه وقت اعلام آمادگی کردن خبر بدین!!!

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
سه شنبه 22/2/1388 - 12:4 - 0 تشکر 112237

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست
سلام
دو هیچ به نفع اصول گراها، منتظر اعلام آمادگی اصلاح طلبان نیز هستیم.

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
سه شنبه 22/2/1388 - 12:20 - 0 تشکر 112242

سلام

حالا كه اعلام امادگی كردند اقای رضایی شدند دوست و رفیق شما ..

چه با حال اگر اعلام نمی كردند چی می شد احتمالا همین شما می گفتید ترسیدن...

با تشكر

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


سه شنبه 22/2/1388 - 12:29 - 0 تشکر 112244

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست
سلام
نه هنوز دوست و رفیق ما نیستن اما به هر حال یکی از اصولگراها این جرات رو داشته که اعلام آمادگی کنه!
هنوز هم که چیزی نشده شاید فردا میرحسین و کروبی هم اعلام آمادگی کردن!
ما استقبال می کنیم...

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
سه شنبه 22/2/1388 - 19:52 - 0 تشکر 112353

استقبال مهندس موسوی از میزگرد در صداوسیما

یاری:دکتر بهزادیان نژاد گفت:«مهندس موسوی از برگزاری میزگرد در صدا وسیما استقبال می کند و در آن شرکت خواهد کرد.»

رییس ستاد مهندس موسوی در گفتگو با قلم، درباره احتمال برگزاری میزگردهای انتخاباتی در صدا و سیما، گفت:«این بحث از طریق رسانه های عام و به صورت غیر رسمی اعلام شده و تاکنون برنامه های کاندیداها برای سخن گفتن با ملت عزیز ایران از طریق صدا و سیما اعلام نشده است، به همین دلیل ما با تانی مساله را دنبال کرده ایم و منتظریم پس از اعلام برنامه ها از مجاری رسمی، برنامه های خود را تدارک ببینیم.»

وی ادامه داد:«‌به طور قطع یقین مشارکت مهندس در هر نوع حرکتی از جمله شرکت در میزگرد که بخواهد با هدف اطلاع رسانی و آشنایی ملت بزرگوار ایران با کاندیداها باشد را اعلام خواهیم کرد و همین طور که بارها گفتیم باید صدا و سیما برنامه هایش را شفاف بی طرفانه و آن طور که در خور شان یک رسانه ی ملی است اعلام کند. منتها باید شرایط، نحوه، زمان، موضوع و همه ی مسایلی که لازمه ی یک میزگرد بی طرفانه است را دارا باشد. مهندس موسوی هم از میزگرد استقبال می کنند و قطعا در آن شرکت خواهند کرد.»

بهزادیان نژاد، به اقدام اخیر برخی از حامیان دیگر کاندیداها درباره استفاده از نماد سبز اشاره کرد و گفت: «متاسفانه برخی از رسانه ها و دفاتر کاندیداها بر خلاف اصول اخلاقی و با هدف مخدوش کردن مرزهای بین حامیان دو کاندیدا و بهره مندی از علاقه مندان به مهندس موسوی دست به چنین کارهایی می زنند. نماد سبز بر اساس سید بودن آقای مهندس موسوی از ابتدا در بحث های تبلیغاتی در ستادهای مهندس موسوی و همه ی مجامع و میتینگ های اخیر به عنوان یک نماد و نشانه از ایشان مورد استفاده قرار گرفته و حتی در سطح شهر هم به صورت گسترده ای توسط طرفداران و علاقه مندان مهندس موسوی به صورت نماد استفاده می شود و در این باره می توان به رسانه هایی که این موضوع را مورد نقد و چالش قرار دادند هم استناد کرد.»

وی در پایان گفت:«از به همه ی دوستان و عزیزانی که دست به چنین اعمالی می زنند می خواهیم که اجازه دهند روند انتخابات روندی صحیح و سالم باشد.»

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


پنج شنبه 7/3/1388 - 0:12 - 0 تشکر 116767

به نظر من اگه آقای موسوی در این مناظره شرکت بکنه کارش تمومه ...... پس یا نمیاد یا نماینده میفرسته که بازم خیلی فرقی نمیکنه ..... فقط خدا کنه بیاد ... خدا کنه بیاد تا حد اقل پیش طرفدارانش  سرافکنده نشه ....... 

جمعه 8/3/1388 - 7:20 - 0 تشکر 117087

چطور تونستید چنین خبر دروغی را چاپ کنید.به متن خبر زیر توجه کنید:

حامیان دولت از مناظره با عبدی سر باز زدند

حامیان محمود احمدی نژاد از مناظره با عباس عبدی از حامیان مهدی کروبی، سر باز زدند و جلسه مناظره ای که قرار بود در شهرکرد برگزار شود لغو شد.
به گزارش خبرنگار تریبون، مناظره بین قاسم روانبخش و عباس عبدی طبق هماهنگی های قبلی قرار بود در دانشگاه شهرکرد برگزار شود که روانبخش اعلام کرد، نمی تواند در این مناظره حاضر شود. پس از خودداری روانبخش، با ابراهیم حسینی، یکی دیگر از حامیان احمدی نژاد، برای حضور در این مناظره صحبت شد که او هم از نشستن در مقابل عبدی سر باز زد.
به این ترتیب مناظره حامی کروبی و حامی احمدی نژاد در دانشگاه شهرکرد لغو شد.

منبع:  http://teribon.com/1388/03/05/abdi-2/ 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی