انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 635)
دوشنبه 21/2/1388 - 18:30 -0 تشکر 112018
اسائه ادب به ساحت اهل بیت در مراسم سخنرانی موسوی

صبح امروز در جریان برگزاری مراسم سخنرانی میر حسین موسوی در واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد ،برخی از شرکت کنندگان به اهل بیت "ع" اسائه ادب کردند.

به گزارش ایرنا ، واحدتهران مرکز دانشگاه آزاد اسلامی امروز در حالی میزبان میر حسین موسوی بود که در جریان این نشست تبلیغاتی - انتخاباتی ، برخی اقدامات جسارت آمیز نسبت به اهل بیت "ع" صورت گرفت .

بر اساس این گزارش ، مسئولان و دست اندر کاران برگزاری مراسم ، با در اختیار قرار دادن پرچم سبز رنگ آراسته به نام اهل بیت به دانشجویان ، به نوعی اسباب توهین و بی احترامی به مقدسات ایرانیان را فراهم ساختند؛ بدین صورت که بسیاری از دانشجویان ، این پرچم های مقدس را در زیر پاهای خود قرار داده بودند و یا از آن به عنوان زیر انداز استفاده کرده بودند.

این گزارش حاکی است : مسئولان ستاد انتخاباتی میر حسین موسوی در مراسم صبح امروز واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد، به دانشجویان اجازه نمی دادند که سوالاتشان را از آخرین نخست وزیر ایران بپرسند.

گفتنی است ایرنا نسبت به اقدام توهین آمیز مسئولان ستاد انتخاباتی میر حسین موسوی و اسائه ادب به نام مقدس پیامبر اسلام "ص" و حضرت قمر بنی هاشم"ع" اعتراض کرد که با برخورد شدید میزبانان این مراسم مواجه شد و از سالن برگزاری مراسم فوق اخراج شد.

مسئولان دانشگاه آزاد امروز کلاسهای درس را به جهت شرکت بیشتر دانشجویان در مراسم سخنرانی موسوی تعطیل کردند.

 


اینجاست که شاعر میگه:

 

هر دم از این باغ دمی میرسد، تازه تر از تازه تری میرسد

بعد از توهینی که در همایش موج سوم به رهبر کبیر انقلاب داشتن، اینم شاهکار دیگری هست که الان شاهدش هستیم.

برای خوندن متن کامل و فیلم توهین به امام اینجا کلیک کنین.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 21/2/1388 - 19:29 - 0 تشکر 112027

با سلام

منبع خبر ایرنا .......فارس و ایرنا دروغگو بودنشوناثبات شده..

قلم - رسانه های حامی دولت که این روزها موج سبز حامیان موسوی به شدت آنها را به وحشت انداخته است، در اقدامات متعدد و پی در پی تلاش دارند تا موسوی را چنان بنمایند که نیست و با تحریف اخبار سعی دارند چهره وی را در افکار عمومی تخریب کنند.

به گزارش قلم نیوز، خبرگزاری رسمی دولت (ایرنا)، در خبری از مراسم دیدار مهندس موسوی با دانشجویان دانشگاه آزاد به تحریف وقایع این مراسم پرداخت و در خبری آورد که «دو نفر از دانشجویان اصولگرا در جلسه دیدار میرحسین موسوی با دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مورد ضرب و شتم قرار گرفتند».

این در حالی است که افراد مورد اشاره خبرگزاری دولت نه تنها مورد ضرب و شتم قرار نگرفتند بلکه زمانی که دانشجویان به حرکات آنها - که تلاش داشتند جلسه را متشنج کنند- اعتراض کردند با این جمله موسوی مواجه شدند که از دانشجویان می خواست «همه با هم بگوییم زنده باد مخالف من».

این تلاش ناشیانه ایرنا در حالی است که خبرنگار قلم نیوز، شرایط واقعی سالن که با اشتیاق دانشجویان موجی سبز در آن حاکم بود را در لحظات ایجاد تنش در سالن، چنین گزارش داد:

... در این بین جمعی که از ابتدا قصد ایجاد تشنج در مراسم را داشتند، پلاکاردهایی را بالا آوردند که بر روی آنها نوشته بودند 68 خداحافظ ، 88 سلام ، تا حالا کجا بودی؟ این اقدام آنها موجب اعتراض دانشجویان شد، این افراد که این روزها نشانه‌های حضورشان را در تمام برنامه‌های دانشجویی و مردمی موسوی می‌توان دید، قصد تحریک و ایجاد تشنج در سالن را که مملو از جمعیت دانشجویان بود داشتند و در این میان خبرنگاران رسانه‌های حامی دولت نیز توجه ویژه‌ای به این افراد که سعی در برهم زدن مراسم را داشتند نشان می‌دادند تا بتوانندخوراک خوبی برای تهیه اخبار تخریبی علیه میرحسین فراهم کنند، اما موسوی به سخنان خود ادامه داد و گفت: باید اطلاعات را در اختیار مردم قرار داد؛ ما چیز پنهانی نداریم، مگر خدمت نمی‌کنیم؟ دانشجویان یکپارچه موسوی را تشویق کردند.

باز هم آن جمع چند نفره دانشجویان سعی داشتند فضا را به هم بریزند، وقتی برای بهم ریختن جمع دانشجویان پلاکاردی دیگر را که روی آن نوشته بودند «20 سال ساکت بودی چرا؟» را بالا آورند؛ دانشجویان برای اینکه جمع را آرام نگه دارند، فریاد زدند «موسوی دوستت داریم»، «موسوی حمایتت می‌کنیم».

پلاکارد «آیا شما نیامده‌اید که خاتمی مجبور به استعفا شود؟» ، باعث ناراحتی بیشتر دانشجویان شد و به آن جمع محدود تذکر دادند، این تذکر که خواسته آن جمع بود ، باعث شد تا تنشی در سالن ایجاد شود که موسوی دخالت کرد و یادآور شد که «همه بگوییم زنده باد مخالف من».

موسوی دقایقی سکوت کرد و پس از آن سخنان خود را ادامه داد؛ افراد اخلالگران در سخنرانی موسوی ادامه سخنان وی را تاب نیاوردند و در گوشه‌ای دیگر درگیری و تنش ایجاد کردند، ایجاد این تنش باعث شد تا مسوولان انتظامات از دانشجویان دختر ، بخواهند که از آن محل فاصله بگیرند.

در این هنگام پلاکادرهای «موسوی حمایتت می‌کنیم» و «مرگ بر منافق» و «میرحسین موسوی خوش آمدی» در دستان دانشجویان قرار گرفت که مرتب بر تعداد آنها افزوده می‌شد.

یکی از این افراد پلاکاردی داشت که روی آن نوشته بود: «اگر مردم و ایران برایت مهم بود چرا 20 سال ساکت بودی؟» این پلاکارد نیز با اعتراض دانشجویان روبه رو شد، دانشجویان در مقابل پلاکارد دیگری بالا آوردند که روی آن نوشته بودند «اصلاحات تنها راه نجات کشور»، «مرهم درد کمی آزادی است».

در لحظاتی که ایجاد مزاحمت گروه‌های افراطی باعث به هم خوردن نظم سالن شده بود، موسوی برای پاسخ دادن به بخشی از پلاکاردهایی که در دستان دانشجویان بالا رفته بود، از دکتر رهنورد دعوت کرد تا به پشت تریبون بیاید و به آنها پاسخ دهد.

رهنورد نیز به سوالات دانشجویان دختری که قسمت اعظم سالن را تشکیل می‌دادند، پرداخت و به مساله تبعیض جنسیتی اشاره کرد و گفت: این مساله ایست که برای زمان ما بسیار اهانت آمیز بوده است.

رهنورد افزود: مهم‌ترین شعار من که آن را مرتب اعلام خواهم کرد، رفع تبعیض و حمایت از زنان خواهد بود. در این لحظه دانشجویان دختر شعار دادند «آزادی آزادی حق زن ایرانی» و رهنورد نیز به دنبال آنان گفت: «زنان احتیاج به قیم ندارند، خودشان می‌توانند کرامتمند باشند».

این گفته دکتر رهنورد با شعار «برابری شعار ماست» دختران حاضر در سالن همراه شد.

وقتی یکی دیگر از دانشجویان پلاکاردی را در دست گرفت که روی آن نوشته بود، «آیا شما سوپاپ اطمینان نظام نیستید؟» دانشجویان دیگر پلاکاردهایی را در دست گرفتند که روی آن نوشته بودند «موسوی 100 درصد».

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


دوشنبه 21/2/1388 - 19:30 - 0 تشکر 112028

موسوی در جمع دانشجویان پرشور دانشگاه آزاد: همه بگوییم زنده باد مخالف من

قلم - مجتمع پیامبر اعظم (ص) دانشگاه آزاد اسلامی از ساعتی پیش با حضور مشتاقانه دانشجویان سبزپوش دانشگاه آزاد مملو از جمعیت شده بود و دانشجویان با ورود مهندس موسوی به وجد آمده و یکصدا شعار دادند: «درود بر موسوی، سلام بر خاتمی».

به گزارش قلم نیوز ، پیش از ورود مهندس موسوی سالن 5 هزار نفری این دانشگاه مملو از جمعیت شده بود و هر لحظه با خواندن سرودهای «یار دبستانی» و «ای ایران» شور و هیچان دانشجویان حاضر در این سالن بیشتر می‌شد؛ پرچم‌های سبز «یا زهرا »، «یا ابوالفضل»، «یا محمد» و «انسانم آرزوست...» در دستان دانشجویان در تمام سالن به چشم می‌خورد.

روی پلاکادری سخنی از حضرت امام خمینی (ره) دیده می‌شود که نوشته شده است «اینجانب چون خود را موظف به اظهار نظر می‌دانم، آقای مهندس موسوی را شخصی متدین و متعهد و در وضع بسیار پیچیده کشور، دولت ایشان را موفق می‌دانم».

وقتی کلیپ هایی از سخنرانی خاتمی و موسوی در سالن پخش شد، فریاد شادی دانشجویان، صحنه‌هایی بی نظیر ایجاد کرد.

با آغاز سرود «ای ایران» که در فضای سالن پیچیده بود، پرچم ایران توسط دو تن از دانشجویان به اهتزاز در آمد و چندین بار اطراف سالن و حلقه دانشجویان را طی کردند که این کار باعث تشویق مکرر دانشجویان شد.

دانشجویان یکپارچه شعار می‌دهند «سلام بر خاتمی، درود بر موسوی»، «موسوی، موسوی حمایتت می‌کنیم».

بر روی برخی از پلاکاردها نوشته شده است «خیز بهار خون جگر، جانب بوستان گذر ؛ تا ز هزار بشنوی قصه ناشنیده را»، «کاش هر شب، شب انتخابات بود، اگر همیشه ایام نزدیک به انتخابات بود، مردم شهرستان های استان‌های مختلف می توانستند به صورت رایگان به مرکز استان خود بروند (البته اگر کشته نمی‌شدند!)» ، « اگر همیشه ایام نزدیک به انتخابات بود مردم علاوه بر صدا و سیما می‌توانستند از طریق سی دی و دی وی دی از زحمات دولت با خبر شوند » ، « اگر همیشه ایام نزدیک به انتخابات بود، شانس ما برای رفتن به جام جهانی بیشتر بود چرا که فدراسیون فوتبال به خواسته‌های مردم ایران اهمیت می‌داد».

در حالی که شور و شوق دانشجویان هر لحظه برای ورود میرحسین بیشتر می شد، درهای سالن، باز و موسوی وارد شد؛ جمعیت سالن در موجی از شور و شوق یکصدا شعار می دادند «درود بر موسوی، سلام بر خاتمی»، «صل علی محمد بوی صداقت آمد»؛ موسوی که به ابراز احساسات دانشجویان پاسخ می داد، تا زمانی که احساسات دانشجویان فروکش نکرده بود، همراه با آنها ایستاد و با لبخند و دست تکان دادن به احساسات آنها پاسخ گفت.

مهندس میرحسین موسوی در حالی وارد مجتمع پیامبر اعظم (ص) دانشگاه آزاد شد که از ساعاتی پیش انبوه دانشجویان در سالن تجمع کرده بودند و سالن پنج هزار نفری سرشار از جمعیت دانشجویان بود.

موسوی در میان شعارها و فریادهای «موسوی موسوی حمایتت می‌کنیم»، «سلام بر موسوی، درود بر خاتمی» به میان جمعیت دانشجویان آمد. مجری برنامه روایتی از بدرقه هواداران مهندس موسوی در روز ثبت نام را در پشت تریبون خواند و آنجا که به سخنان میرحسین موسوی رسید، زمانی که گفت، من میرحسین موسوی آمده‌ام تا ...، جمعیت یکپارچه فریاد شادی برآورد.

مجری برنامه حضور خانم دکتر زهرا رهنورد و میرحسیین موسوی را خیر مقدم گفت و سالن یکپارچه غرق در فریادهای شوق دانشجویان شد. دکتر رهنورد در پاسخ به ابراز احساسات دانشجویان ایستاد و اینجا بود که دانشجویان نیز همه از جا برخاستند و میرحسین موسوی نیز با جمع همراه شد و فریادهای «موسوی موسوی حمایتت می‌کنیم»، دقایقی در سالن طنین انداز بود؛ پلاکاردها در تمام طول برنامه در دستان دانشجویان بود که روی آنها نوشته شده بود: «آزادی بیان»، «نهضت ما از حسین، دولت ما میرحسین»، «استقلال دانشگاه، خواسته اصلی ماست»، «تبعیض جنسیت، نه!»، «موسوی موسوی، حمایتت می‌کنیم»، «موسوی دوستت داریم».

پیش از شروع سخنرانی مهندس موسوی، جمعی از دانشجویان به نمایندگی از تشکل های دانشگاه به پشت تریبون رفتند و تحلیل‌هایی از شرایط روز کشور و ارائه دادند و خواسته‌های جوانان و مشکلات دانشجویان را مطرح کردند.

در طول این سخنان نیز دانشجویان با تشویق‌های خود، حمایتشان را از آنها اعلام می‌کردند؛ دانشجویی اجازه می‌داد تا دیگری بر دوشش برود و بتواند پرچم ایران را بالاتر نگه دارد؛ پرچمی که از عکس‌های خاتمی و موسوی پیچیده شده بود و در طول برنامه در سالن به اهتزاز در آمده بود؛ دانشجویان هر کدام تلاش داشتند عکس‌های موسوی و خاتمی را بالاتر بگیرند؛ وقتی موسوی شروع به سخنرانی کرد، فریادهای «موسوی موسوی حمایتت می‌کنیم»، به استقبالش آمد.

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


دوشنبه 21/2/1388 - 19:32 - 0 تشکر 112029

آنجا که موسوی گفت، شما گروهی مرجع و تاثیرگذارید، دانشجویان او را تشویق کردند و وقتی ادامه داد، هر نوع عدم اعتماد به این نیرو به معنای نادیده گرفتن منابع حیاتی کشور است و کشور را شما خواهید ساخت، فریادهای «موسوی دوستت داریم» طنین انداز شد.

اما در این بین جمعی که از ابتدا قصد ایجاد تشنج در مراسم را داشتند، پلاکاردهایی را بالا آوردند که بر روی آنها نوشته بودند 68 خداحافظ ، 88 سلام ، تا حالا کجا بودی؟ این اقدام آنها موجب اعتراض دانشجویان شد، این افراد که این روزها نشانه‌های حضورشان را در تمام برنامه‌های دانشجویی و مردمی موسوی می‌توان دید، قصد تحریک و ایجاد تشنج در سالن را که مملو از جمعیت دانشجویان بود داشتند و در این میان خبرنگاران رسانه‌های حامی دولت نیز توجه ویژه‌ای به این افراد که سعی در برهم زدن مراسم را داشتند نشان می‌دادند تا بتوانندخوراک خوبی برای تهیه اخبار تخریبی علیه میرحسین فراهم کنند، اما موسوی به سخنان خود ادامه داد و گفت: باید اطلاعات را در اختیار مردم قرار داد؛ ما چیز پنهانی نداریم، مگر خدمت نمی‌کنیم؟ دانشجویان یکپارچه موسوی را تشویق کردند.

باز هم آن جمع چند نفره دانشجویان سعی داشتند فضا را به هم بریزند، وقتی برای بهم ریختن جمع دانشجویان پلاکاردی دیگر را که روی آن نوشته بودند «20 سال ساکت بودی چرا؟» را بالا آورند؛ دانشجویان برای اینکه جمع را آرام نگه دارند، فریاد زدند «موسوی دوستت داریم»، «موسوی حمایتت می‌کنیم».

پلاکارد «آیا شما نیامده‌اید که خاتمی مجبور به استعفا شود؟» ، باعث ناراحتی بیشتر دانشجویان شد و به آن جمع محدود تذکر دادند، این تذکر که خواسته آن جمع بود ، باعث شد تا تنشی در سالن ایجاد شود که موسوی دخالت کرد و یادآور شد که «همه بگوییم زنده باد مخالف من».

موسوی دقایقی سکوت کرد و پس از آن سخنان خود را ادامه داد؛ افراد اخلالگران در سخنرانی موسوی ادامه سخنان وی را تاب نیاوردند و در گوشه‌ای دیگر درگیری و تنش ایجاد کردند، ایجاد این تنش باعث شد تا مسوولان انتظامات از دانشجویان دختر ، بخواهند که از آن محل فاصله بگیرند.

در این هنگام پلاکادرهای «موسوی حمایتت می‌کنیم» و «مرگ بر منافق» و «میرحسین موسوی خوش آمدی» در دستان دانشجویان قرار گرفت که مرتب بر تعداد آنها افزوده می‌شد.

یکی از این افراد پلاکاردی داشت که روی آن نوشته بود: «اگر مردم و ایران برایت مهم بود چرا 20 سال ساکت بودی؟» این پلاکارد نیز با اعتراض دانشجویان روبه رو شد، دانشجویان در مقابل پلاکارد دیگری بالا آوردند که روی آن نوشته بودند «اصلاحات تنها راه نجات کشور»، «مرهم درد کمی آزادی است».

در لحظاتی که ایجاد مزاحمت گروه‌های افراطی باعث به هم خوردن نظم سالن شده بود، موسوی برای پاسخ دادن به بخشی از پلاکاردهایی که در دستان دانشجویان بالا رفته بود، از دکتر رهنورد دعوت کرد تا به پشت تریبون بیاید و به آنها پاسخ دهد.

رهنورد نیز به سوالات دانشجویان دختری که قسمت اعظم سالن را تشکیل می‌دادند، پرداخت و به مساله تبعیض جنسیتی اشاره کرد و گفت: این مساله ایست که برای زمان ما بسیار اهانت آمیز بوده است.

رهنورد افزود: مهم‌ترین شعار من که آن را مرتب اعلام خواهم کرد، رفع تبعیض و حمایت از زنان خواهد بود. در این لحظه دانشجویان دختر شعار دادند «آزادی آزادی حق زن ایرانی» و رهنورد نیز به دنبال آنان گفت: «زنان احتیاج به قیم ندارند، خودشان می‌توانند کرامتمند باشند».

این گفته دکتر رهنورد با شعار «برابری شعار ماست» دختران حاضر در سالن همراه شد.

وقتی یکی دیگر از دانشجویان پلاکاردی را در دست گرفت که روی آن نوشته بود، «آیا شما سوپاپ اطمینان نظام نیستید؟» دانشجویان دیگر پلاکاردهایی را در دست گرفتند که روی آن نوشته بودند «موسوی 100 درصد»، «گشت ارشاد جمع باید گردد».

وقتی دکتر رهنورد در میان تشویق یکپارچه دانشجویان از پشت تریبون به پایین آمد، مهندس موسوی دوباره به پشت تریبون رفت و گفت لازم می‌دانم که سوالی که مطرح می‌کنند را پاسخ دهم؛ قبلا بارها گفته‌ام که کشور همیشه با مخاطراتی روبه روست، من در این 20 سال آن خطری که در این 4 سال اخیر احساس می‌کنم را احساس نکرده بودم، اگر در این دولت هم این احساس خطر جدی را نمی‌کردم، نمی آمدم اما الان مخاطرات را جدی دیدم و به صحنه آمدم؛ دانشجویان فریاد زدند «موسوی دوستت داریم» و پرچم‌های سبز «یا زهرا» ، «یا محمد» و «انسانم آرزوست...» و عکس‌های خاتمی و میرحسین موسوی، با قوتی بیشتر در جمع به اهتزاز درآمد.

فریادهای حمایتی دانشجویان چنان بود که دیگر صدای موسوی که پشت تریبون بود، شنیده نمی‌شد و موسوی و دکتر رهنورد با تکان دادن دست هایشان به ابراز احساسات دانشجویان پاسخ گفتند؛ در این لحظه دانشجویان شروع به خواندن «یار دبستانی» من کردند و موسوی سالن را ترک کرد.

ازدحام دانشجویان بیرون از سالن باعث شده بود که خروج مهندس از دانشگاه به کندی صورت بگیرد، دانشجویان شعار می‌دادند «موسوی دوستت داریم»، وقتی موسوی از مجتمع بیرون آمد، دانشجویان او را گلباران کردند و پلاکاردهایشان که روی آن نوشته بودند رای ما «میرحسین موسوی» ، «دانشجوی زندانی را آزاد کنید» و «خونمان به جوش آمده است»، بالا رفت.

موسوی در میان ازدحام جمعیت فاصله‌ای را پیاده طی کرد و وقتی خواست سوار ماشینش شود، دانشجویی گفت، پراید دارد؟ دانشجوی دیگری افزود‌: پراید او مثل کاپشن بعضی ها نیست.

موسوی در میان فریادهای «موسوی دوستت داریم»، از دانشجویان خداحافظی کرد و در همین لحظات تعدادی از دختران دانشجو به هم می‌گفتند، به جای شعار دادن همه باید در انتخابات رای دهیم.

احتمالا همینجوری پیش بره ایشون ما رو كافر هم اعلام كنند.

ما اماده ایم برای پیروزی

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


دوشنبه 21/2/1388 - 19:36 - 0 تشکر 112033

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست
سلام

قابل توجه بعضی دوستان، قلم نیوز، یاری نیوز نیز بارها دروغگو بودنشون اثبات شد، ولی بعضی ها نمیخوان حقیقت رو باور کنن!!!

راستی جناب رج ادیت اون فیلم رو دیدین!!!

برای شما که در همایش بودین، باید یادآور خاطراتی باشه!!!

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 21/2/1388 - 19:45 - 0 تشکر 112035

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

سلام دوست خوبم

دیگر چه میشه گفت به به چه ادبی فقط خدا کنه که راست نباشه چون دیگه....

دوشنبه 21/2/1388 - 20:6 - 0 تشکر 112049

با سلام مجدد

از شمارش خارج شد خبر های دروغ فارس و ایرنا كه تو خوده انجمن هم قرار دادم.به اینجا مراجعه كنید .

فیلم رو هم دارم دانلود میكنم همه كه adsl ندارن ..یكم طول میكشه.

با تشكر

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


دوشنبه 21/2/1388 - 21:37 - 0 تشکر 112074

تا الان ایشون فقط کارهایی خلاف قانون انجام میدادند!!

ولی اینبار به ائمه اسائه ادب میکنند!!

همون طوری هم که دوست خوبم ممل92 فرمودند اگر ایرنا و فارس و خبر گزاری هایی که آقای رج ادیت وصله دروغ گو بودن رو بهشون میچسبونند خبرگزاری هایی مثل قلم و بقیه خبرگزاری های واصله دروغگوییشون به اثبات رسیده است!!!

درج اخبار به شیوه تغییر و وارونه جلوه دادن!!!

مظلوم نمایی بعد از درج خبرهای کذب!!!

و بسیاری دیگر...

خوش و خرم باشید

یا علی مدد

دوشنبه 21/2/1388 - 23:22 - 0 تشکر 112096

بیایید بهتر بیندیشیم

خبرگزاری فارس و خبرگزاری های به اصطلاح حامی دولت و در اصل دشمن دولت فعلی !!! به جای تبلیغ چهره ی محبوبشان احمدی نژاد به تخریب چهره ی رقیبشان موسوی می پردازند .

من این رفتار رو خیلی کمتر در خبرگزاری های اصلاح طلب دیدم .

و همیشه خبرهایشان تبلیغ چهره هایشان بوده است .

در حال تحقیقاتی هستم برای بررسی دروغ های خبرگزاری ها و دادگاهی برای محاکمه ی دروغگوی اصلی .

موفق باشید .  

سه شنبه 22/2/1388 - 0:39 - 0 تشکر 112116

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست
سلام

دروغگو بودن سایت قلم نیز اینجا اثبات شد!!!

یادتون هست اون آماری كه قرار داده بودین و كلا اعداد و ارقامش متناقض بود؟

بعدش كل مطلب رو پاك كردین و نوشتین:

مشكل تایپی داشت این مطلب كه با تماسی كه داشتم ایشالا درستش رو قرار خواهم داد.

حالا خودتون بگین دروغگو كیه!!!

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
سه شنبه 22/2/1388 - 9:5 - 0 تشکر 112181

سلام

اون خبر دروغ بود...

تصاویر رو از ایسنا گذاشتم تا ببنید اتفاق افتاده ومیر حسین پیروز شده..

حالا شما باور نمی كنی ما چیكار كنیم.ولی دوستان مثل شما نیستند خدا رو شكر

با تشكر

پیروزی نزدیك است

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی