ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 734)
پنج شنبه 17/2/1388 - 19:8 -0 تشکر 111142
یکی از بهترین بازی های استراتژی..........

بازی معروف AGE OF EMPIRES

یکی از بهترین بازی ها در نمایشگاه E3 که توانست بهترین بازی استراتژیک شود شماره ا اول آن یکی از بهترین بازی های زمان خود بود.که به جای کل کشور های مهم جهان از جمله ایران تااوایل عصر جدید را بازی کنیدولی در شماره ی جدید آن شما می توانیدباتغییر یافتن کلی درنوع بازی وزیبایی وتناسب بین اجزای مختلف و همراه شدن با فیلم از زمان انسان های اولیه تا زمان ساخت توپ وتفنگ با  دشمنان قدرتمند از جمله عثمانی بجنگیدودر نقش های اول بازی به همراه دوستانتان درactهای مختلف بتوانیدشهرها ومناطق زیر دستتان را اداره کنید این بازی بهترین بازی سال های اخیر است...... age of empires دارایه ادامه ای بسیار زیبا است که به نام   age of empires the war chiefs که بر روی بازی قبلی خود نصب می شود که ما در ان می توانیم ادامه ی بازی قبلی در نقش سرخ پوستان با سفید پوستان بجنگیم ودر این بازی همه اشکال های جزئی سری قبل رفع شده است وشما می توانید با رفتن به  بخش history اطلاعات بسیاری ازبازی بدست بیاوریم.بازی جدید وزیبای این شرکت با نامDynasties  Age of Empires the Asian وارد بازار شده است.شما در این بازی (Asian)در نقش یکی از کشور های چین،ژاپن،هند بادشمنان خود در بازی اصلی بجنگید .ولی یکی از نکته های زیبای بازی دقت به ویژگی های هر کشور وداشتن نمایی از شهر قبل از شروع بازی است که می توانید خودتان با اضافه کردن چیز های جزعی به آن زیبایی بپردازید اما Skrishm  بازیبسیار جالب است .مثلا توجه معماری های کشورها از سرخ پوستان تا اروپاییان وآسیا واینکه که شما می توانید در نقش 15کشور بازی کنید. ودر آخر یک حرف صمیمانه اگر دوستارید این بازی را بازی کنید حتما بازی کنید البته من همه ی بازیهای Warcraft ،rise of nation هم سری بزنید که آنها هم بد نیستند .

aghighsorkh                                                                                                                

پنج شنبه 31/2/1388 - 23:6 - 0 تشکر 114874

آره. بازی خوبیه. اما یه کم یخه! من همون stronghol crusader قدیمی خودمون رو به همه ترجیح می دم. از همین age of empires بگیر تا company of heroes و world in conflict و civilization و همین آخریش End war که مفت گرون اند. البته world in conflict  قابل تحمل بود.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی