انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 381)
دوشنبه 14/2/1388 - 14:47 -0 تشکر 110374
جوان سعودی کاش میشد من هم به احمدی نژاد رای دهم

بسم الله الرحمن الرحیم

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞سلام

یک شهروند عربستان سعودی روز دوشنبه در توصیف "محمود احمدی نژاد" رییس جمهوری اسلامی ایران گفت: او جسم کوچک، اما اندیشه هایی بلند و قلبی بزرگ دارد. او "اشجع الناس" - شجاع ترین مردم - است.

به گزارش ایرنا وی این توصیف از "احمدی نژاد" را برای روحانیون کاروان های ایرانی بیان کرد و گفت: رییس جمهوری اسلامی ایران از کسی نمی ترسد و وابسته به پست و مقامش نیز نیست.

این جوان عربستان سعودی که در مکه مکرمه راننده است و زایران بیت الله الحرام را در این شهر جابجا می کند، سخنانی دیگری نیز در مورد "احمدی نژاد" گفت که شنیدنی است.

او که خود را "محمد علی" معرفی کرد و اطلاع نداشت در اتوبوس حامل روحانیون کاروان های ایرانی یک خبرنگار نشسته است، حین رانندگی باب سخن را با روحانیونی که مهمان اتوبوسش بودند، باز کرد و گفت: رییس جمهوری شما به پست و مقامش وابسته نیست و از اینکه پست و مقامش را از دست دهد، نگران نیست. پادشاهان ما دو دستی به پست و مقام خود چسپیده اند و سریر پادشاهی را از مملکت و مردشان بیشتر دوست دارند.

این جوان عربستان سعودی البته گفت که "این خصلت همه پادشاهان است، پادشاهان هرگاه موقعیت شان به خطر افتد، از عقیده و مرام خود دست می کشند، در حالی که احمدی نژاد با قدرت و شجاعت همواره بر مواضع خود پافشاری کرده است".

محمد علی در برابر چشمان متعجب روحانیونی که سخنان او را می شنیدند، گفت: من قوانین شما را نمی دانم، اما به ملت ایران توصیه می کنم، نه یک دوره، بلکه چند دوره دیگر نیز به احمدی نژاد رای دهند تا بتواند اهداف بلند خود را اجرا کند.

وی با بیان اینکه "آرزویش آن است که شرایط به گونه ای رقم خورد که بتواند در ایران زندگی کند و در ایران حق رای داشته باشد"، گفت: زندگی در ایران را فقط به این دلیل دوست دارد که اخبار چهار سال دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد را از رسانه ها شنیده ام و امیدوارم بار دیگر او را به زمامداری ایران برگزینند.

این جوان سعودی از ملت ایران نیز گفت و آنها را "ملتی فوق العاده" دانست و گفت: شما 30 سال است در مقابل آمریکا و اسراییل ایستاده اید و خم به ابرو نمی آورند و خواب راحت را از چشمان استکبار جهانی گرفته اید.

محمدی علی گفت: ‌جهان اسلام عظمت خود را مدیون ایستادگی ملت ایران می داند. مردم شما در دنیا تنها ملتی است که مقابل آمریکا و اسراییل محکم و استوار ایستاده است.

 

دوشنبه 14/2/1388 - 15:54 - 0 تشکر 110381

جوان سعودی کاش میشد من هم به احمدی نژاد رای دهم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی