انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 363)
جمعه 11/2/1388 - 23:13 -0 تشکر 109830
اگر مردم 8 سال و 8 سال را می‌خواستند که سوم تیر را خلق نمی‌کردند

ثمره هاشمی در افتتاحیه رسمی ستاد مردمی مشهد مشاور عالی رییس جمهور که 2 هفته قبل با استعفا از مشاوره، رسماً رییس ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی از دکتر احمدی نژاد در انتخابات دهم شد و روزسه شنبه نیز اولین نشست خبری خود را در دفتر مرکزی این ستاد برگزار کرد، اولین سفر استانی خود برای حضور در افتتاحیه رسمی یک ستاد استانی را از مشهد مقدس آغاز کرد. به گزارش رجانیوز، مسجد سیدالشهدا(ع) درخیابان امام رضا(ع) مشهد میزبان اعضای ستادهای مردمی خراسان رضوی بود که پیش از آغاز سخنرانی سید مجتبی ثمره هاشمی که مستقیماً از فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد راهی این مسجد شد، کاملاً از جمعیت پر شده بود. ثمره هاشمی که در میان شعارهای "صل علی محمد، یاور رهبر آمد" و "با دولت اسلامی یک یا حسین دیگر"، برای سخنرانی پشت تریبون قرارگرفت. سخنانش رابا نگاه تاریخی به عدالتخواهی و خاستگاه‌های آن آغاز کرد و در ادامه به اتهامات برخی منتقدان دولت نیز پاسخ داد. وی همچنین بدون نام بردن از میرحسین موسوی، افتخار کردن وی به، دوره 16 ساله پس از جنگ را مورد اشاره قرارداد و تاکید کرد: اگر مردم تکرار چنین دوره ای را می‌خواستند، سوم تیر را خلق نمی کرند.مشاور سابق رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه انتقاد خیلی خوب است اما با انصاف، افزود: منتقدین منصف نورافشانی می‌کنند اما منتقدین بی‌انصاف تاریکی می‌افشانند. از 300 هزار نفر تحت پوشش بهزیستی پیش از این فقط 2500 نفر بیمه تکمیلی داشتند، الآن بیش از 1،5 میلیون نفر به افراد تحت پوشش انواع بیمه‌های اجتماعی اضافه شده، ازرانندگان، خدام مساجد، مستضعفان. چرا ناسپاسی می‌کنند و به ولی‌نعمتان اهانت می‌کنند؟ هر کسی هر حرفی دارد بزند، رئیس‌جمهور گفتند درهای دانشگاه‌ها و مجامع برای نشست‌ها باز باشد، افراد برنامه‌های خود را بگویند. مردم، هوشیار و عاقلند، تشخیص می‌دهند و عمل می‌کنند. چرا سیاه‌نمایی؟ چرا بی‌انصافی؟ وی خاطرنشان کرد: می‌گویند ما به سیره‌ی 8سال و 8 سال عمل می‌کنیم، اگر مردم این را می‌خواستند که 3 تیر را خلق نمی‌کردند. این انتخابات در حوزه سیاسی، جهاد مقدس است. حضور مستحکم مردم به معنای استحکام پایه‌های نظام ولایی است، پس جهاد است. و هرکس ملت را ناامید کند، به آرمان ملت تجاوز می‌کند. فرصت خیلی خوبی تا انتخابات داریم که آرمان‌ها برای مردم توضیح داده شود و دعوت به مشارکت شوند. انتخابات باید مظهر وحدت در کشور باشد. همه شرکت کنند و دعوت شوند. هر یک رأی، ارزش اراده یک انسان را دارد. آنچه باعث افتادن یک رأی د ر صندوق است، اراده و ایمان پشت اوست. امیدواریم خداوند متعال به همه ما توفیق دهد که بدانیم در چه مقطع و سرزمینی زندگی می‌کنیم و چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی