انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 868)
پنج شنبه 10/2/1388 - 19:55 -0 تشکر 109594
حکومت قانون در ایالات متحده امریکا

سلام

بعضی موقع ها در ایالات متحده امریکا اتفاقاتی میافته که نشانگر حکومت قانون در این کشورهستش

ومن رو هم مدهوش قانونمندی خودش میکنه

البته این ماجرا مال سال ها پیشه:

سال ها پیش دو دختر چاق از شرکت مک دونالد شکایت کرده بودن و ادعا داشتن که غذاهای این شرکت باعث چاقی اونا شده البته اونا دلایل محکمی نتونستن ارائه بدن و قاضی پرونده رو بست  اما من میخوام یه افرین به این سیستم قانونمند بگم

به امید روزی که در کشور ما هم قانون حکومت منه

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

پنج شنبه 10/2/1388 - 19:58 - 0 تشکر 109596

این یعنی حماقت نه قانون جلوی شکم خودشون را نتوانسته اند بگیرند از غذاشکایت کردند

پنج شنبه 10/2/1388 - 20:2 - 0 تشکر 109601

سلام

این یعنی احترام به شهروند

بله

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

پنج شنبه 10/2/1388 - 21:8 - 0 تشکر 109630

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

این قوانین به درد همون کشور های غربی میخوره که زندگی کاملا ماشینی دارن،به قول نسیم سحری گرامی، اینا نتونستن خودشون رو کنترل کنن، به شرکت چه ربطی داره؟
حالا چون این دو شکایت کردن، در این شرکت بسته شد؟
شاید اسما بهش میگن، احترام به حقوق شهروند، ولی این گول زدن هست، با این حساب که شما نوشتین، همه آدم های چاق میتونن از این شرکت شکایت کنن، ولی آیا این شکایت ها باعث شده یکی از شعب این شرکت در سراسر دنیا بسته بشه؟
یا فقط گفتن درسته شما درست میگین، ولی کاری به شرکت هم ندارن، چون مالیاتش رو میده!!!

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
پنج شنبه 10/2/1388 - 22:7 - 0 تشکر 109666

در حال حاضر اگر تاپیکی گذاشته شود

با مشروح ماست سفید است

دوستان طرفدار اصولگرا می گویند نه سیاه است !!!!!!!!!!!!!!

واحد ملی شما خودت رو درگیر نکن حرف حق را بزن و به شناساندن حق بپرداز خداوند آن که را شایسته تر است ارج می نهد .

جمعه 11/2/1388 - 23:45 - 0 تشکر 109836

این یعنی به سخره گرفتن عقل مردم نه قانون ببینم از نظر شما مسلمانان آمریکا بعداز یازده سبتامردر کجای این قانون جای می گیرندشامل قانون شهروندی هستند یانیستند اگر هستند چرا ان همه ظلم؟؟؟ زندانیان نگون بخت گوانتانامو کجا جا دارند افراد بدبختی که بازیچه دست بن لادن وغرب شدند. قربانیان زندان ابوغریب عراق در کدامین درجه شهروندی قرار می گیرند؟قانونی که برای پر خوری افراد ارزش قائل است ولی برای جان انسان ها ارزش قائل نیست قابل دفاع هم نیست . واحد ملی ... سخنگوی حقوق شهروند ... در ایران ایا تنهاشهروندان آمریکایی بی تفاوت در برابر ظلم دولت آمریکا درکه در اثر پرخور ی کار دست خودشان داده اند از حقوق شهروند برخوردارند وشایسته ی احترام هستند ؟290مسافر هواپیمای ایرانی شهر وند امریکانبودند آیا بشر هم نبودند جناب محسن خسرو سفیدی ماست سوم تیر از نظر اصلاح طلبان سیاه خوانده شد ان زمان که به انتخاباتی که دولت حامی خودشان برگزار کرده بود ایراد گرفتند که در انتخابات تغلب شده است از این سیاه نماییها چه در طول ریاست شان چه بعد از آن زیاد دیده شده نمونه ی این قانون گرای راهم به همین صورت در دوره ی دوم خرداد مشاهده کردیم البته از نوع سیاسیش اگر قانون مداری به معنای تعطیلی عقل است بله من مخالف قانون مداری هستم .خواهیم دید بعد از 22 خرداد چه کسانی حقایق را منقلب جلوه می دهند

شنبه 12/2/1388 - 3:13 - 0 تشکر 109868

خوب جناب نسیم شهری بحث ما اینجا یادگرفتن از چنین سیستم قانونی یک کشور است در امر یادگرفتن من حتی جاهایی دیدم که جمله های هیتلر فاشیست رو هم نقل می کنند برای موفقیت ببینید هر کسی و هر چیزی نکات مثبتی دارد که ما باید از آنها یاد بگیریم آمریکا به مسلمانان ظلم می کند چون متاسفانه مسلمانان سودی برای آمریکا نداشتند و به ضرر این کشور بودند من تا به حال سرمایه دار مسلمان ندیدم و بیشتر مسلمانان فقیر بودند که همین به نظر من خیلی مهمه که مسلمانانی مثل سامی یوسف در سطح جهان زیاد شند و آبروی اسلام رو بخرند رییس یک باشگاه بشند ، اسلام رو گسترش بدند و موفقیت رو اموزش بدند و نگذارند نویسندگان آمریکایی کتب فارسی رو ترجمه کنند و دروس موفقیت ارائه بدند .

امیدوارم بحث من باعث کدر شدن ذهن شما نشده باشد  

شنبه 12/2/1388 - 9:48 - 0 تشکر 109891

جناب محسن خسرو این حرف شما چه ربطی به این بحث دارد آیا حقوق شهروند فقط برای ثروتمندان است من اصلا متوجه منظور شما نشدم

شنبه 12/2/1388 - 9:55 - 0 تشکر 109892

من نگفتم مختص ثروتمندان است

ولی توجه کنید

ما در یک جمغ به اصطلاح با کلاس هستیم

همه کت و شلوار آنچنانی و همگی در حال پرداختن به کارهای مالی و بیزینس خود هستند و یک آن فردی با لباس پاره وارد شود و اگر اون شخص رو مسلمان باشد که لباس گران قیمت ندارد

ظاهر بین ها می گویند : اینها همان مسلمانان فلان هستند .

امیدوارم منظور من رو گرفته باشید البته فقط به خاطر بیان دشمنی آمریکا با مسلمانان و دلیل آن این بحث رو گفتم و نظر شخصیه اگر مسلمانان سود بدند به ثروت جهان می تونند قدرت جهان رو بگیرند .

قدرت در آمریکا یعنی ثروت و همین باعث شده است کشور آمریکا یک کشور مطرح در زمینه های مختلف باشد .  

شنبه 12/2/1388 - 13:24 - 0 تشکر 109952

جناب محسن خسرو آنقدر این پاسخ شما مغلطه امیز است که ترجیح می دهم جوابی به آن ندهم فقط برای اینکه خیال شما را راحت کنم دومطلب را ذکر می کنم 1فقر مسلمین تا حد زیادی در اثر استثمار همین دولت قانون مدار امریکا است 2شما یک نگاهی به همین ایران خودمان داشته باشید چه کسانی به آمریکا و... مهاجرت کردند فقرا یا نه قشر مرفه تحصیل کرده که در بین انها هم دیندار معتقد وجود دارد وهم مخالفان دین که البته به اسم مسلمان شناخته شده اند در سایر کشور ها هم وضع مها جران به همین صورت است بله در بین مردم امریکا افرادی هم که از ظلم وبی عدالتی وفشار طبقاتی حاکم در نظام سرمایه داری به ستوه آمده اند جذب اسلام شده اند چون در این دین است که شهروند درجه 1و2و3وجد ندارد والبته این قشر بیشتر از سیاه پوستان هستند نکته ی اخر اینکه کم نبودند دانشمندان ونخبه ها ایرانی که بعد انقلاب اسلامی ایران قصد برگشت به کشورشان را داشتند ولی به دست ما مورین سیا به شهادت رسیدند این افراد نه فقیر بودند نه بی سواد روشنفکرانی بودن که تنها قصدشان برگشت به سرزمین ماد ری شان بوداینجانه قانونی وجود داشت نه شهروندی به رسمیت شناخته می شد نه حقوق بشری بود

شنبه 12/2/1388 - 17:55 - 0 تشکر 110021

خوب آفرین نسیم شهری جان

الان با هم همفکر شدیم

ما باید تعداد این روشنفکر ها و با سوادها به قول شما رو زیاد کنیم .

این افراد آبروی اسلام هستند و همینها می توانند به فقیران اسلام نیز کمک کنند .

پس وجود افراد ثروتمند مسلمان بسیار کاری درست است و باید در همین ایران شروع کنیم و مردم رو تشویق کنیم به کار کردن و موفق شدن در کارهایشان و دروس موفقیت رو آموزش بدیم تا اساام رو بتونیم گسترش بدیم و قدرتمند کنیم ، این جوری با صلح و به دور از جنگ اسلام رو گسترش می دیم در واقع به زور اسلام نمی آورد کسی بلکه با اسلام درست و واقعی آشنا می شوند .  

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی