انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 464)
دوشنبه 7/2/1388 - 13:56 -0 تشکر 108775
اعتماد ملی خجالت بکش

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

معاون اداره کل اخبار داخلی ریاست جمهوری با تکذیب خبر توزیع لوح های فشرده تبلیغاتی از سوی دفتر رییس جمهوری که در روزنامه اعتماد ملی امروز منتشر شده است، این اقدامات را "بداخلاقی سیاسی" و ایجاد فضای تخریبی علیه دکتر احمدی نژاد دانست.

وی در گفت و گو با ایرنا، درباره انتشار شایعه توزیع لوح های فشرده تبلیغاتی از سوی معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری که امروز روزنامه اعتماد ملی، منتشر کرده است گفت: سی دی های توزیع شده مربوط به نخستین دور سفرهای استانی رییس جمهوری است که یک گروه مستندساز آن را ساخته است.

شیخی با تاکید بر اینکه "هزینه تولید یا توزیع این سی دی ها هیچ ارتباطی به دفتر رییس جمهوری نداشته"، ادامه داد: این گروه مستندساز اصرار داشت برای کار خود همراه با رییس جمهوری در دور نخست سفرهای استانی حضور داشته باشند و آنان نیز مستندهایی را پس از پایان سفرها ساختند و به خرج خود در دور اول منتشر کردند.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه "مطمئنا دفتر ریاست جمهوری دقت زیادی برای حفظ و مصرف صحیح بیت المال دارد"، تاکید کرد: تنها همکاری ما با این گروه، اعطای مجوز به آنان برای همراهی با رییس جمهوری بوده است لذا این شائبه که دفتر ریاست جمهوری پولی را برای انجام این کار اختصاص داده باشد اساسا نادرست و کذب و در راستای تخریب چهره مردمی دکتر احمدی نژاد است.

حمید شیخی در گفت و گو با ایرنا، با تاکید بر اینکه "دفتر ریاست جمهوری هیچ دخالتی در تولید این مجموعه ها نداشته و ندارد"، گفت: با توجه به ایجاد فضای انتخاباتی و نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم، فضاهای تخریبی علیه دکتر احمدی نژاد شکل گرفته است.

وی گفت که "گروه های مخالف جریان اصولگرایی و خدمتگزاری با ایجاد این فضاها، بداخلاقی های سیاسی می کنند".

وی تصریح کرد: در این مقطع زمانی، هر چیزی ممکن است کاملا وجهه انتخاباتی و تبلیغاتی بگیرد. کسانی که می خواهند بداخلاقی کنند سفرهای استانی را نیز در همین راستا می دانند، اما مردم عملکردها را می بینند و قضاوت درستی خواهند داشت.

وی بهترین راه جلوگیری از این "بداخلاقی های سیاسی" را "اطلاع رسانی" دانست و تاکید کرد: مردم کاملا در جریان سفرهای استانی هستند، مصوبات این سفرها مشخص بوده و نیت خدمتگزاری رییس جمهوری به مردم نیز برای آنان به اثبات رسیده است.

به گفته معاون اداره کل اخبار داخلی ریاست جمهوری، مردم از نزدیک با اقدامات رییس جمهوری آشنا هستند و می دانند رییس جمهوری با همان نیت صادقانه مشغول به انجام وظیفه است.

انتشار شایعه توزیع لوح های فشرده تبلیغاتی از سوی معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری امروز توسط روزنامه اعتماد ملی، ارگان حزب اعتماد ملی که مهدی کروبی صاحب امتیاز آن است، به نقل از پایگاه اینترنتی "فردا" منتشر شده است.

دوشنبه 7/2/1388 - 23:46 - 0 تشکر 108891

 

*کاش به زماني برگردم که تنها غم زندگيم شکستن نوک مدادم بود*  

سه شنبه 8/2/1388 - 10:17 - 0 تشکر 108926

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

سلام واقعا جای تاسف داره که برای جمع اوری رای دست به چنین کارهایی میزنند.

سه شنبه 8/2/1388 - 11:54 - 0 تشکر 108942

اتفاقا منظور من هم از شکلکهایی که گذاشتم همین بود

کسی که به این ترتیب بخواد تعداد رای بیشتری رو داشته باشه مطمئنا نمی تونه مملکت رو به شکل صحیحی اداره کنه

 

*کاش به زماني برگردم که تنها غم زندگيم شکستن نوک مدادم بود*  

سه شنبه 8/2/1388 - 12:50 - 0 تشکر 108947

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

سلام دوست خوبم ممنونم که نظر قشنگتو گفتی من هم در مورد شکل شما توضیح بیشتری دادم که اقایون خواب بیدار شن

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی