انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 312)
سه شنبه 1/2/1388 - 13:43 -0 تشکر 107665
استقبال از فاتح ژنو در مهر آباد

 بسم الله الرحمن الرحیم

                                        

 

 

سلام:

شب گذشته ساعاتی پس از سخنرانی پرشور احمدی‌نژاد در اجلاس ژنو بود که پیامک‌های دانشجویان حامی رئیس‌جمهور برای اعلام مراسم استقبال خودجوش از وی دست به دست شد.

به گزارش رجانیوز، همین 2، 3 ساعت اما کافی بود برای اینکه صدها تن از جوانان و دانشجویان، صبح زود یک روز میان هفته خود را با استقبال از مردی آغاز کنند که سی.ان.ان به وی لقب فاتح ژنو را داده است.

بنا بر این گزارش، احمدی‌نژاد حدو ساعت 6:40 صبح از پاویون جمهوری فرودگاه مهرآباد، پیاده وارد حلقه پرشور دانشجویان شد و سپس به منظور ایراد سخنان کوتاه خود به بالای ماشین رفت.

"گفته بودند با حضور احمدی‌نژاد در اجلاس شركت نمی‌كنیم، اما از این به بعد به كوری چشم دشمنان در تمام اجلاس‌های جهانی شركت خواهم كرد." رئیس‌جمهور كشورمان در جمع استقبال كنندگان ضمن تشكر از آنان اظهار داشت: شرایط جهان به سرعت به نفع ارزش‌های الهی و ملت‌ها در حال تغییر است، در حالی كه بیش از 50 سال برخی كشورهای استكباری با شعارهای دروغین تحمل مخالف، تلورانس، تامل و آزادی بیان و از این دست حرف‌های بی‌اساس خود را بر دنیا تحمیل كردند.

وی ادامه داد: این‌ها با سیاست‌های استعماری خود به حیثیت ملت‌ها و ارزش‌های الهی توهین می‌كردند و از طرف دیگر مردم را به پایبندی به آزادی بیان دعوت كردند، اما دیدیم كه همان‌ها در اجلاس ژنو كه خود طراحی كرده بودند حاضر به شنیدن صدای مخالف نشدند.

رئیس‌جمهور كشورمان افزود: این‌ها ژست اندیشه سرمایه‌داری غربی و لیبرالیسم است و وقتی كه بنده با یكی از مسئولان برگزاركننده اجلاس صحبت می‌كردم به من می‌گفتند شرایط دنیا در حال عوض شدن است و شما امروز كمی نرم صحبت كنید و ما نیز در قطعنامه خود سعی داریم تا رژیم صهیونیستی را معادل نژادپرستی نشان ندهیم، اما به آنها گفتم یعنی توقع دارید از جنایت‌های صورت گرفته در حق مردم غزه اشغال و جنایت در حق مردم لبنان و عراق چیزی نگویم.

احمدی‌نژاد ادامه داد: كسانی كه 50 سال به نام جامعه جهانی خود را بر دنیا تحمیل می‌كردند در این اجلاس معلوم شد كه تعداد اندكی هستند كه خود را با پررویی به دنیا تحمیل می‌كنند.

وی خطاب به برخی سران كشورهای استعمارگر كه گفته بودند با حضور رئیس‌جمهور ایران در اجلاس شركت نمی‌كنیم، گفت: از این به بعد در تمام اجلاس جهانی به كوری چشم دشمنان شركت خواهم كرد.

احمدی‌نژاد گفت: اگر آنها كنار بروند ما تمام اجلاس را خودمان برگزار می‌كنیم، ولی عجیب است این‌ها كه حاضر نیستند حتی گوشه‌ای از جنایاتی كه در حق بشر انجام داده‌ بدهند، ‌بشنوند چه طور آمادگی برای محاكمه خواهند داشت.

رئیس‌جمهور كشورمان تاكید كرد: به فضل الهی به زودی سران جنایتكار كشورهای غربی به خاطر جنایاتشان در حق بشریت محاكمه خواهند شد.

وی ادامه داد: برگزاركنندگان مراسم فكر همه چیز را كرده بودند و برای تضعیف جمهوری اسلامی هزینه كرده بودند، اما طبق معمول به یك چیز نیندیشیدند و آن مكر و تدبیر الهی بود كه شامل حال جمهوری اسلامی ایران شد.
احمدی‌نژاد افزود: خودمان نیز هیچ آمادگی نداشتیم و تنها به سخنرانی می‌اندیشیدیم و اینكه اجلاس طبق روال همیشگی خود با یك سری حرف‌های بیهوده برخی آقایان دنبال شده بود، ولی خداوند متعال آنها را رسوا كرد و نشان داد كه تنها اقلیتی هستند كه تحمل شنیدن صدای مخالف را ندارند و به این ترتیب خدا نقاب از چهره پلید آنها برداشت.
رئیس‌جمهور كشورمان خطاب به جوانان حاضر در فرودگاه گفت: ‌محكم باشید و اگر قرار است كسی طلبكار باشد، ملت‌های جهان و به خصوص ملت ایران است و این ما هستیم كه باید سوال كنیم و اگر قرار بر محاكمه كسی باشد،‌ این آنها هستند كه باید به محاكمه كشیده شوند.

وی اظهار داشت: در حاشیه این اجلاس یكی از این آقایان در مورد حقوق بشر و حقوق زنان از من سوال كرد و من در جواب ایشان گفتم ما در ایران بهترین وضعیت را داریم هر چند برای رسیدن به اوج كرامت انسانی و ارزش‌های معنوی انسان تلاش می‌كنیم و پس از آن عملكرد جمهوری اسلامی ایران را در این زمینه برایشان توضیح دادم كه آنها با چهره‌ای مبهوت به من نگاه می‌كردند.

احمدی‌نژاد تصریح كرد: كشورهای غربی دیگر حرفی برای گفتن ندارند و تحقق وعده الهی و آن روز روشن بشریت نزدیك است و نشانه‌های آن را می‌توان دید.

رئیس‌جمهور كشورمان گفت: در ژنو خبرنگاری از من پرسید چرا این حرفها را می‌زنید مردم اروپا از دست شما ناراحتند، به او گفتم بیاید این حرف شما را امتحان كنیم و اجازه دهید در اروپا رفراندوم برگزار شود و خواهید دید كه بیش از 70 درصد مردم طرفدار ملت ایران هستند؛ چرا كه حرف‌های ملت ایران برخاسته از فطرت الهی است.

وی خاطرنشان كرد: ملت‌ها باید درست، با عزت، با حفظ كرامت و حقوقشان زندگی كنند. باید بساط كشتار، اشغال، تجاوز و ترور در جهان برچیده شود و این خواست همه انسان‌هاست.

احمدی‌نژاد افزود:‌ به آنها گفتم امروز صد در صد ملت ایران با شما و سیاست‌هایتان مخالف هستند و آینده روشن و پرافتخاری در انتظار جامعه بشری است.

رئیس‌جمهور كشورمان در پایان ضمن تشكر از استقبال‌كنندگان گفت: من راضی نبودم كه كسی برای استقبال از ما خود را به زحمت بیندازد.

احمدی‌نژاد در حالی سخنان خود را به پایان رساند كه طی سخنرانی و آخر آن با تشویق‌های شدید و ابراز احساسات استقبال‌كنندگان روبرو بود.

 

دقایقی پس از خروج دكتر محمود احمدی نژاد رییس جمهوری از فرودگاه مهرآباد تهران، خودروی حامل وی در حلقه محبت گروه های خودجوش مردمی و دانشجویی قرار گرفت و متوقف شد.

این گروه‌ها كه دانشجویان و تشكلهای دانشجویی در بین آنان حضور چشمگیری داشتند از نخستین ساعات بامداد امروز برای استقبال از رییس جمهوری در محوطه بیرونی پاویون جمهوری فرودگاه مهرآباد جمع شده بودند.

حامیان جوان دولت اسلامی و ستادهای استقبال مردمی احمدی نژاد در استان تهران از گروه‌های شاخص استقبال‌كننده از رییس جمهوری هستند كه با شاخه های گل از احمدی نژاد استقبال كردند.

بسیاری از این افراد از طریق پیامك، سایرین را برای حضور در این استقبال خودجوش مردمی مطلع كرده بودند.

رییس جمهوری پس از آیین استقبال رسمی توقف كوتاهی در پاویون جمهوری داشت و بلافاصله به جمع گروههای استقبال‌كننده آمد و به ابراز احساسات آنان پاسخ داد.

جمعیت حاضر شعار می‌دادند صل علی محمد بوی رجایی آمد، مالك اشتر علی خوش آمدی، محمود احمدی نژاد امید مردم جهان، احمدی احمدی حمایتت می كنیم.

بر روی یك پارچه نوشته این جمله كه "آفرین بر فرزند شجاع ملت ایران"، به چشم می‌خورد.

همچنین در نوشته‌هایی كه جمعیت حاضر در دست داشتند نوشته شده بود ای یادگار شیران، امید مستضعفان، ژنو را كردی تهران، خوش آمدی به ایران.

نشریه پرتو سخن متعلق به موسسه آموزشی امام خمینی نیز كه در تیتر صفحه نخست آن عبارت "تكرار حماسه كلمبیا در ژنو" به چشم می‌خورد، بین جمعیت توزیع می‌شد.

جمعیت استقبال‌كننده از احمدی نژاد، همچنین پرچم فلسطین و حزب الله لبنان را در دست داشتند.

در یكی از پوسترهای این مراسم این جمله به چشم می‌خورد: دعای خیر مادران ‪ ۴‬هزار لاله سرخ منطقه ‪ ۱۷‬تهران بدرقه راهت باد.

استقبال‌كنندگان همچنین بارها شعار دادند: مرگ بر آمریكا، مرگ بر اسرائیل و نابودی اسرائیل حق مسلم ماست.

همچنین این نوشته نیز به این مراسم جلوه خاصی بخشیده بود: آفرین بر فرزند ملت ایران كه با برخورد هوشمندانه و شجاعانه خود در اجلاس ضد نژادپرستی سوئیس نقشه همپیمانان رژیم صهیونیستی در عملیات روانی خود را ناكام گذاشت.

این مراسم با سخنرانی رییس جمهوری از روی سقف خودرو پایان یافت.

 

او بار دیگر عزت را به ایران هدیه کرد

 

سه شنبه 1/2/1388 - 15:5 - 0 تشکر 107674

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

همچنین این نوشته نیز به این مراسم جلوه خاصی بخشیده بود: «آفرین بر فرزند ملت ایران که با برخورد هوشمندانه و شجاعانه خود در اجلاس ضد نژادپرستی سوئیس نقشه همپیمانان رژیم صهیونیستی در عملیات روانی خود را ناکام گذاشت».


سه شنبه 1/2/1388 - 22:16 - 0 تشکر 107779

هو العزیز

سلام

ممنون جناب buffun عزیز

امروز رسانه های کشور های خارجی از این افتخار آقای دکتر محمود احمدی نژاد با عنوان زلزله ای در ژنو نام بردند.

درود بر این اقتدار و شجاعت ریاست جمهوری که حرف دل تموم مردم ایران را زدند

ایشان حرف تمام مستضعفین جهان را با صدای رسا به گوش همه جهانیان رساندند که رژیم قاصب صهیونیسمی ، نماد کامل نژاد پرستی است.

به امید ظهور منجی عالم بشریت

««« تبیان »»»

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی